Skoči na vsebino

TEAM Ryouko


Priporočene objave

Odpiram to temo, da izkazem moje globoko spostovanje do teama Ryouko.

Tukaj je nekaj linkov do njihovih masterpiecov:

http://youtube.com/watch?v=9qSYLfKRamY

In pa se dva dela... The urban ninja!

Urban ninja parody:

http://youtube.com/watch?v=UfCJHHmOl-I

Morem rect, da so tudi mene spravili na isto pot. Zaenkrat obvladam samo frontflipe, ker mi je zima prekrizala pot. Ko se zima konca vadim kokr se da in na koncu leta objavim svoje dotedanjo delo.

Wish me luck! :P:hyper:

In pa me zanima, ce je se kdo na tem forumu taksen "ninja" akrobat?? :bowdown: (NinjaKlan se ne steje zraven). :D

Link to comment

Itaq, da tudi obvladajo vsak svojo vescino. S palcami, nunchaki, zlozljivimi palcami.... so ubitacni. Oglej si drugi video, ki ga imam v prvem postu.

Ponekod so res... :car: :amazed:

tut tisto je jace, ko se prime za drog pravokotno pa se cist zravna. Mislim WTF?? :disbelief:

Z nogami so ubitacni, enostavno ne mors druga rect. Tak krozni dobis, da za 2 dni zaspis. :wtf:

Link to comment

madona,,,tile pa zažigajo,, :rock::rock:

kaj majo kaki film,,mislim tak k traja eno uro pa več?? :bringiton:

(po mojem bi lahko bli stranski igralci v filmu,,pa zravn bi bil jackie chan v glavni vlogi seveda..) :ihih:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

Kaskaderji bi bli prej. Med usemi borilnimi vescinami se ne najdem najbolj. Sem bolj za akrobat(salte....)in z nogami nekak, kot taekwondo.

Tile so mi pa cist na kozo pisani. Komi cakam na poletje, da zacnem svojo vadbo zuni! Woo-Hoo! :hyper:

Trenutno vadim kotaljenje, tak da bom lahka iz streh dol skaku! :cough:

Grem pa u petek na Roglo za en teden, tak da bom probu tam trenirat (je mehek sneg :love: ) Sam Cevlje bom mel pa nonstop premocene. :thumbdown:

Evo se en master akrobat: Absolutno morte pogledat drugo polovico, ko pride v gym! :amazed:

Clovek nardi salto na kolenih. :puppy:

Link to comment

pa se ne reče temu nekak drugač,,,mislim,,,eni pravijo da so to neki freestyleri, k skačejo po hišah pa to.. :headscratch:

drugač pa sem jaz tud bolj v to smer obrnjen,,te salte pa to,,,sam salte ne znam,,,drugač pa včasih skačem z višine 2-3 metre pa vadim padec pa te roling finte pa to,,,ja pozimi se da težko kaj delat,,,aja,,,pa še to,,,vsak dan tečem 6km,,, :rock: ,,to mi fajn dene,, :)

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
Ja parkour je npr. to:http://youtube.com/watch?v=jquXcwooV6A

Drugac so pa to akrobatike raznih vrst.

npr. vaults:

... ne vem kaj mislis s tem.

Jaz pa sem v ranih letih veliko kolesaril, rolal... do extrema. :)

Sem pa opazil kako super je znat salto nardit ali kaj podobnega, saj s tem naredis ostalim veliko globji vtis. Pri zenskah dobr dene. :cough:

ja to nazadnje kar si napisal pa je čista resnica :lol:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

Kar me pri tem navdusuje je to, da ne potrebujes mocne konstrukcije, oziroma te ravno ta mocna konstrukcija pri tem ovira.

Jaz imam ozke kosti in tudi moja povprecna masa je (nazalost) le 65 kilogramov, vendar je to direktni build za te stvari.

Tudi teza je manjsa zaradi sibkejse zgradbe kosti in je zato tudi vec te mase v misicah. Ravno lahek pa moras biti ce hoces bit dober v teh stvareh.

Ce malo pogledas nima skoraj nihce vec, kot 75kg. 80 Max.

Sem pa ze videl en video, kjer je 115 kilogramov tezek clovek naredil salto. bwahaha hillarious. :car:

Link to comment

ja jst mam 70 kg,,,pa me to malo ovira,,,sem pa močne postave,,velik pa sem 178 (zelo rad bi bil večji,,upam da še bom zrasu kake 3 centi al pa več),,,mišice pa pr meni ne štejejo veliko vlogo,,,men je bolj važn vzdržljivost, natančnost, koordinativnost,,pa take,,, :rock:

drugač pa,, če bi rad to delu (te salte pa to skakanje sem ter tja) moreš bit kar fuuull nor.. :crazy::crazy:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

haha, nakljucje. Tudi jaz sem velik 178cm. :beer:

Drugace pa nisem z misicami mislil na na to, da bom sedaj bodybuilder, ampak za vse te stari mores imeti moc v misicah in ne velikost samih misic.

Drugac pa glede salt sploh ni kej tezkega. Probaj enkrat naredit frontflip (salta naprej) pa bos videl, da je zelo tezko pristati na glavi, oziroma men to ne more uspeti. Edina hrbet zna boleti...uf. Zato si pa priskrbi kaksen jogi. :)

Ni tu kaj norega, ko stvar enkrat malo bolj obvladas. Seveda moras pa imeti mejo kaj znas in kaj ne. Salt se ne lepi cas ne bom delal na betonu ipd.

Sem po naravi extremno previden...mogoce celo prevec. :yuck:

Drugace tule je pa link do zelo dobrega vodica za prevale:

in se en vodic za frontflipe:

Link to comment

men se pa zdi, :headscratch: ,da salto najlažje vadiš ko skačeš v bazen...al?? :thumbup:

mimgrede,,kolk si pa star??

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

Cez 5 mesecev bom dopolnil 17 let. Drugace pa katerakoli vaja je super. Saj bazena nimas pred hiso, ali? Jaz sem vzel jogi. Potem pa sem skakal, skakal pa tk naprej iz malo dvignjene podlage, tak, da je blo enakomerno z velikostjo jogija. Potem pa gre vedno bolje. Vadil sem pa pri okoli dveh °C, ker drugje nisem mogel. Pac veliko volje imam. :)

Link to comment

aja?? cool,,,jst pa bom čez dva dni 17 :beer: .....maš msn?? :)

se bova mal menla,,, :car:

se bova jutr menla,,(če maš msn)...

drugač pa si lahk pišema na forumu al??

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.