Skoči na vsebino

XBOX 360 Ultimate


Travar

Priporočene objave

Če sem čisto iskren ne razumem čisto dobro razloga, zakaj so kar naenkrat Američani pokupili Blu-Ray predvajalnike, ki so dražji od PS3 konzole in posledično pripeljali korporacijo Warner Bros do opustitve izdelave HD-DVD medijev. To meni vse skupaj precej "smrdi" po podmazano politični odločitvi oz. izgovoru pri W.B.. :beer::beer:

Ej enako! V tem poslu je blo neki ilegalnega to sem 100%. Ce sony ni koga podkupo naj na mene pade tovornjak z sladoledom vanilje( ki jo btw sovrazim)

Gapi x3.jpg

Link to comment
Če sem čisto iskren ne razumem čisto dobro razloga, zakaj so kar naenkrat Američani pokupili Blu-Ray predvajalnike, ki so dražji od PS3 konzole in posledično pripeljali korporacijo Warner Bros do opustitve izdelave HD-DVD medijev. To meni vse skupaj precej "smrdi" po podmazano politični odločitvi oz. izgovoru pri W.B.. :beer::beer:

Ej enako! V tem poslu je blo neki ilegalnega to sem 100%. Ce sony ni koga podkupo naj na mene pade tovornjak z sladoledom vanilje( ki jo btw sovrazim)

Sem zasledil novico da je BDA plačal 500 miljonov $ Warner Bros do opustitve HD-DVD medijev :doh:

http://www.campaignhd.com/080104_Warner_Paid.html

Xbox

Link to comment
Če sem čisto iskren ne razumem čisto dobro razloga, zakaj so kar naenkrat Američani pokupili Blu-Ray predvajalnike, ki so dražji od PS3 konzole in posledično pripeljali korporacijo Warner Bros do opustitve izdelave HD-DVD medijev. To meni vse skupaj precej "smrdi" po podmazano politični odločitvi oz. izgovoru pri W.B.. :beer::beer:

Ej enako! V tem poslu je blo neki ilegalnega to sem 100%. Ce sony ni koga podkupo naj na mene pade tovornjak z sladoledom vanilje( ki jo btw sovrazim)

Sem zasledil novico da je BDA plačal 500 miljonov $ Warner Bros do opustitve HD-DVD medijev :doh:

Oooooopala od kod jim denar lol. 500mil $ omfg ej omfg. Verjemte mi M$ ma vec denarja malose pa bo pisalo 500miljard $ od M$ lol.

Gapi x3.jpg

Link to comment
Neslisne ventilatorje obljubljajo, a ni DVD enota kriva vecine hrupa v trenutnih xboxih?

Jaz sem svojo pogon zamenjal in modificiral, tako, da je trenutno ventilator daleč najglasnejša komponenta (je pa res, da je med igranjem praktično neslišen) v konzoli. Sicer se da tudi tega z lahkoto utišat, a je treba sitnarit z spremembo voltaže, ki jo BIOS lahko izmeri in rezultat je instant-ban (kot poročajo modifikatorji). :amazed:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.