Skoči na vsebino

XBOX 360 Ultimate


Travar

Priporočene objave

Pravijo, da se ne bo več tako kvaru... Kako pa to vejo, če še ni zunaj? :lol:

Drugače pa bedno, tale Ultimate bo verjetno zelo draga zadeva če bi hotu imet HD-DVD, bo treba počakat na oskubljene različice.

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment
eventuelno bojo nekaj takega seveda naredili. 360 ne bo še dolgo konkurencen tak kot je, če in ko se razresijo HD vojne bodo mogli naredit 360 ali novo konzolo z integriranim HD plejerjem. Developerji pa jih itak vlečejo za jajca da je DVD9 format premajhen.

Ja

bojo pol mogli narediti čisto novi Xbox 720 :lol:

ker kaj ti pomaga HD-DVD predvajalnik vgrajen ko pa je zunaj že par 10 miljonov Xbox-ov z navadnimi DVD predvajalniki.

Jaz sem osebno za rešitev kot se je pojavil tudi na PC platformi,

1 DVD (ali več) za Single Player

1 DVD za Multi Player

+1DVD bonus materjala (če bojo razvijalci dali)

+še kaj dodatnega bi lahko potegnil z neta če ti bi ugajalo

Ni priročno vendar je vsekakor način

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Khmm, sej HD DVD predvajalnik brez težav prebavlja DVD medije, kje je tu točno težava?? Stare igre bodo delovale, če se MS odloči lansirat igre tudi na HD DVD, bo pa verjetno pocenil add on HD DVD za vse lastnike starejših različic X360, novi X-Ultimate pa bo po govoricah sodeč bojda HD-DVD imel itaq vgrajenega, can't wait to see what new info brings . Čeprav malce dvomim, da se bodo odločili lansirati igre na HD DVD mediju, no ja nikoli ne reci nikoli., :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment
Khmm, sej HD DVD predvajalnik brez težav prebavlja DVD medije, kje je tu točno težava?? Stare igre bodo delovale, če se MS odloči lansirat igre tudi na HD DVD, bo pa verjetno pocenil add on HD DVD za vse lastnike starejših različic X360, novi X-Ultimate pa bo po govoricah sodeč bojda HD-DVD imel itaq vgrajenega, can't wait to see what new info brings . Čeprav malce dvomim, da se bodo odločili lansirati igre na HD DVD mediju, no ja nikoli ne reci nikoli., :beer::beer:

Ja, to sem verjetno pozabil povedat !

in se me strokovno dopolnil xD

da bo problem nastal ko se bo spomnil M$ odločili lansirati igre na HD DVD mediju in da HD-DVD predvalnik predvaja DVD-je.

Kok je pa prepustnost tistega USB kabla s katerim priklopiš HD-DVD predvajalnik na Xbox ?

Mogoče bi bla lahko tle težava ?

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Dajte no ej to bi zasrav M$ vse. Tretjina igralcev ok mogoce majn bi nehalo igrat ker se jim bi zdelo nepravicno da majo drugi bolse xboxa, 2 tretina bi jih kupila ker se kopajo v dnarju 3 tretina pa bi ostala zvesta svojim xboxam. za primerjavo PS3 40gb je 399€... je tih, se ne pokvari, mocna konzola, blu-ray pa stane samo tolk. Ka bo naredo M$ taka cena bo da bo ljudi zadela kap.

Gapi x3.jpg

Link to comment

Vojno proti piratom so tako ali tako dobili, vsaj v mojih oceh.

Ban iz Live, nemoc dolpotega demov, prikolic in mini filmov, ter manjko vseh naprednih multimedijskih moznosti, pac iz xbox 360 naredijo cisto nezanimivo drkalo offline iger.

Ogromno porednezev je samo zato kupilo se en box, kar pa verjetno v tem trenutnku ze pomeni nek profit, se toliko bolj ce gre za uporabnike zlatega live racuna.

Back to the topic:

Neslisne ventilatorje obljubljajo, a ni DVD enota kriva vecine hrupa v trenutnih xboxih?

Link to comment
  • N7
Vse je fejk imo, vse ne morejo kr 22 konzol izdat v 2eh letih. Poleg tega ne štekam zakaj dual layer ni dovolj za igre?

dual layer se ne more kosat s blurayem ali hddvdjem. kapacitete so predvsem pomembne zaradi textur, ki postajajo huronske. na kratko bi lahko rekli, da je vec prostora = vec tekstur = manj kompresije = bolja igralnost.

kar se pa tegale ultimate tice. ce bo neslisen, ga kupim!

:eye:

ozi_SLO.png

Link to comment
Oprosti ampak dual layer se lahko kosa z blu rayem. Na dual layer lahko spravis tut do 19gb tako da... blu ray pa verjemte mi ne bo zmagu te vojne. Dabi pol vsi ljudje kupovali blu ray playerje???? To ni normalno.

Od kje tebi da lahko spraviš 19gb na dual layer ? Če sem jaz prav informiran gre lahko do 9.5 gb ... In ja glede bluraya ... Zakaj bi kupovali Blu ray playere ko lahko ljudje kupijo Playstation 3 ??? :lol::D

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Ta zadeva okrog X360 Ultimate in HD DVD vs. Blu-Ray bo še zanimiva. Dvomim, da bi Toshiba in MS, kar tako hitro vrgla puško v kuruzo v zvezi z HD DVD pogonom. Sicer je MS znan, da izjavi nekaj tipa "HD-DVD ne bo nikoli uporabljen za igranje iger" potem pa čudežno, če se bodo izkazale govorice za resnične vkomponira HD DVD v novo verzijo konzole in verjetno prične razlagat kako fino je da bodo igre sedaj na HD DVD mediju, ki omogoča lepše in večje teksture.

Človek se vpraša ali smo uporabniki dejansko tako najivni, da tem velikim korporacijam verjememo vse kar rečejo in hitimo kupit najnovejšo verzijo kozole, da smo "Up to date"?Podobna zgodba se je odvijala pri Sony-u z Dual Shock kontrolerjem,.... No ja vojna za stranke je verjetno precej krvava vprašanje je samo koliko svojih bodo pokosili na obeh straneh?? :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment
Oprosti ampak dual layer se lahko kosa z blu rayem. Na dual layer lahko spravis tut do 19gb tako da... blu ray pa verjemte mi ne bo zmagu te vojne. Dabi pol vsi ljudje kupovali blu ray playerje???? To ni normalno.

Od kje tebi da lahko spraviš 19gb na dual layer ? Če sem jaz prav informiran gre lahko do 9.5 gb ... In ja glede bluraya ... Zakaj bi kupovali Blu ray playere ko lahko ljudje kupijo Playstation 3 ??? :lol::D

Em zmoto sm se una 1 spredi xD. Ja poglej ravno zato glede blu raya. Blu-ray player stane ogromne se bolj splaca kupit ps3 ampak predstavlji si neke starejse ljudi ki bi hotli gledat blu ray filme. Kaj bojo meli PS3 doma al kaj xD? Ce ma hd dvd do 500gb(ja ima jih tolko!) Zakaj mormo kar nov medij ustvarit. Pff sony hoce bit posebnez.

Gapi x3.jpg

Link to comment

Če sem čisto iskren ne razumem čisto dobro razloga, zakaj so kar naenkrat Američani pokupili Blu-Ray predvajalnike, ki so dražji od PS3 konzole in posledično pripeljali korporacijo Warner Bros do opustitve izdelave HD-DVD medijev. To meni vse skupaj precej "smrdi" po podmazano politični odločitvi oz. izgovoru pri W.B.. :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.