Skoči na vsebino

Soul Calibur Legends - ali bo sploh kdaj izdana PAL verzija?


opeter

Priporočene objave

Pozdravljeni,

zanima me, če mi lahko kdo pove, če bodo kdaj v Evropi izdali Soul Calibur Legends in sicer PAL verzijo za evropske Wiije? Oz. če je sploh v načrtu? Če ima kdo kakšne informacije...

Ker sem gledal, da bi si kar nabavil to igro iz ene UK trgovine (import igre za Wiija), vendar PAL verzija Wiija NTSC iger ne prebavi. :no_no:

Hvala vnaprej za vse odgovore.

Link to comment
Pozdravljeni,

zanima me, če mi lahko kdo pove, če bodo kdaj v Evropi izdali Soul Calibur Legends in sicer PAL verzijo za evropske Wiije? Oz. če je sploh v načrtu? Če ima kdo kakšne informacije...

Ker sem gledal, da bi si kar nabavil to igro iz ene UK trgovine (import igre za Wiija), vendar PAL verzija Wiija NTSC iger ne prebavi. :no_no:

Hvala vnaprej za vse odgovore.

EU datum še ni določen.

Na tvojem mestu bi si raje kupil kaj drugega, saj naj bi igra bila podn. KLIK

Link to comment
@bz0

Kolikor vem No more heroes izide v EU konec februrarja oz. v začetku marca. Vendar bo baje preveč cenzuriran glede na ameriško in japonsko verzijo. :rockbrow:

Kaj drugega mogoče (tisto, kar se že dobi/lahko kupi)?

Hvala vnaprej za odgovore

Evropska verzija bo enaka Japonski, torej bosta manjkala kri in rezanje udov. Stvar zgleda takole. Originalno pa

.
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.