Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Grand Theft Auto IV!!


Priporočene objave

  • Odgovorov 551
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

NoWii in Mattra dej prosim raje vtihnta če špila sploh igrala še nista, ker kar govorita je krneki. Kolikor sem zej pogledal te muvije ki kažejo gameplay vsi delajo igri sramoto. Zadevo je treba videt v živo, kjer so ravno barvne ubijalsko dobre. Zle ravno stojim Na Trianglu oz famoznem Star Junctionu, polnemu raznih oglasnih plaket in fast food štacun in bejb in hudih avtov in miljon taxijev. Vzdušje je res noro ava rocktarju za nasjbolšji špil ever, morem povedat da je tu ful poudarka na vzdrževanju prijeteljstev in druženju ter mobitelu, ki ti služi za klicanje taxijev, policije (opar misij sem anredil tko, da sem poklical policijo ko je bil kak drug deal kje in so se sami popokal:) pa do klicanja kolegov, in organiziranja appointmentov.

Nikej zame je tole najboljši in najlepši špil ever ker tolik odetajlov še res nisem videl oz. doživel, kar kažejo tisti razni muviji ni nič, raje jih ne glejte in si ne spouilajte špila ker občutek ko igraš je popolnoam drug verjemte mi.

Gibanje in shooting/cover sistem sta se mi sprva tud men zdela čudna ampak ko se navadiš prav občuduješ animacije in gibanje, streljanje je pa ful taktično in vzdušno zarad cover sistema. Dost spolierjev

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Kar OK igra - čeprav imam pripombo na kontrole, ki so dokaj obupne - ampak je to prvič, da GTA igram na konzoli.

Kar se premikanja tiče - malo prepočasi se premika tvoj gospodič :D .

Avtomobili so hkrati precej bolj zaj*** za vozit kot v prejšnjih serijah. Barve pa so malenkost preveč temne to drži. Čeprav je sama grafika super. Drugače pa je igra preprosto izvrstna - čeprav potrebuje nekaj privajanja.

Jo bom pa vsekakor preigral tudi na računalniku, ker vzdušje pri GTA na konzoli ni tisto pravo.

Link to comment

Glih zdele igram spil ... sm bil na airportu in prvo vse lepo in prav cez neki sekund pa se zadne vse skup svetit ... helic nad menoj in 20 avtov zadi :D

Poskodbe avtov so dobre ... ne odpade kr bladnik ... prvo vidis malo jamico gor :)

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Fantje pravkar sem dal mal multiplayerja skoz in po nizkih pričakovanjih lahk rečem, da kej bolj zabavnega še nisem igral. Preigral sem samo par načinov čist na random in sem res mislil da bo samo free roam zanimiv ampak morem rečt da je vse uber zabavno zarad povsem odprtega mesta. Okej TDM vsi veste zakaj se gre in racing, ampak najbolj mi je uztrezu trenutno Cops n Crooks, kjer sicer malo nefer smo igrali 4 proti men samemu in sem bio kao nek mafiozo i nštartal na enem koncu mesta drugi 4je pa so bili kao policiaji in so me mogl ulovit s tem da so oni vedl kje se jaz nahajam jz pa njih razen ko so mi na blizu uletel pojma nisem mel kje čakajo.

Jz itak na začetku ukradem eno gjbo od avta sam da se začnem premikat in bežat, se furam kakšne dve minutki ko kr naenkrat zamano 3je policijski avtomobili itak pohodim plin in se lovimo po Brokerju, mi tipi prestrelijo gume, ustavim, skočim ven in začnem peš laufat ko norc, zavijem v mestni park in s epomešam med množico, oni ven za mano peš, pridemo ven iz parka sem umrl od smeha, namreč jz sem kr pr rdeči čez cesto laufu en policaj pa že čist za mano ko od nikjer prpele taxi na polno in ga zbije in odnese 100 metrov. Pol sm šel na avtocesto in so me dohitel pa sem kr dol skoču in zopet peš se lovimo in sem splezu po enih požarnih štengah na nek blok da bi se jih vsaj za trenutek ubranu ampak kurc, mi po 1 minuti že dva učetita s helikopterjem in me prerešetata.

Anyway res neki najbolj zabavnega, ko se bežiš pred parimi playerji policaji in preskakuješ ograje med vrtovi, se vržeš v vodo in skušaš plavat do Manhatnna. Še bolj zanimivo pa more bit ko je vsaj 5 al pa 8 na 8 ko maš še vsaj 7 ljudi zraven sebe da te branjo in to po celem mestu!!!

Najboljši multiplayer po COD4, čeprav ja ta zadeva je neki čist drugega, komi čakam da se nas nabere nekaj playerjev ker tole bo res ubijalsko zabavno!!!

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

pi*ka ti materna bom pršu k teb pa ti bom vsa koža z žiletko postrgal dol.

Ne zarad spoilerstva ampak zarad tega k že igraš :D

(zgoraj navedeno prosim ne jemljite osebno !)

HOČEM ŠE !

kkšne so kkšne podrobnosti ? tell me all !

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

E ok če koga kej zanima naj vpraša, bom že tak povedal da nebo nobenih spoilerjev.

Nitro nevem kaj ti bluziš, če te bo kdo hotu benat bo vidu da si GTA itak že igral po datumu kdaj je bilo prvič pa ni važn al si bil takrat online al ne. Še sam lahk greš počekirat savegejme in ti kaže datume itak pa imajo že špile povsod tko da nekih skrbi sploh ni več. Škoda res ker je ful užitek igrat, še bolje pa bi bilo da bi se zdle vsaj 6 komadov nas online nabral.

Sawyer mesto je enako živo tud v online-u, vse od pešcev do policistov oz pač odvisno od nastavitev in načina igre ampak privzeto je da je povsod mesto kot v single playerju. FPS dropa nisem v snigle playerju opazil niti enkrat pa sem že imel razne chain explosion fune in trume policistov na svoji riti, v MP pa ko sem igral je bilo edinole mal laga ko sm z američani se pokal ampak je vse v meji normalnega, tko da dej požurite fantje da se gremo lopove in policaje, sem zdle odšpilal partijo z 14imi playerji mapa nastavljena da je cel LC in smo se lepo razdelil v teame z snajpercam in RPGji in zakampiral vse mostove v Aldequin (kao Manhattan) da bi ustavl bossa, pa čakamo pa čakamo pa kr naenkrat vidimo k ose nam po vodi 2 gliserja furata mim mi pa sam WTF kok smo lahk na čolne pozabl:) Največja bruka pa je bla ko nam je en model najdu helikopter pol in se 4je notr vkrcamo da bi še ujel mafijozote ampak je očitn največji retard pilotiru ker se je head-on zabil v nek nebotičnik na central parkom jeboga.

Če bo kdo dane sza kako partijo mi naj sporoči, sej sem onlin sam pod durgim profilom

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Največja bruka pa je bla ko nam je en model najdu helikopter pol in se 4je notr vkrcamo da bi še ujel mafijozote ampak je očitn največji retard pilotiru ker se je head-on zabil v nek nebotičnik na central parkom jeboga.

9.11 volume 2 :lol:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Developed by Rockstar North, Grand Theft Auto IV will be simultaneously available for Xbox 360® video game and entertainment system and PLAYSTATION®3 computer entertainment system and will be in stores worldwide on April 29, 2008

To piše na uradni strani mene pa zanima kdaj če sploh izide za Ps2 .Če kdo ve nej prosim napiše

L.P. Žan

JESENICE,JESENICE OLE OLE OLE

Link to comment

Developed by Rockstar North, Grand Theft Auto IV will be simultaneously available for Xbox 360® video game and entertainment system and PLAYSTATION®3 computer entertainment system and will be in stores worldwide on April 29, 2008

To piše na uradni strani mene pa zanima kdaj če sploh izide za Ps2 .Če kdo ve nej prosim napiše

L.P. Žan

ZAKAJ bi prišla za PS2 ???

nima pogojev da bi prebavil tako grafiko !

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.