Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Grand Theft Auto IV!!


Priporočene objave

http://www.youtube.com/watch?v=wGk04MZHFGQ

Eto ga. Mogoce youtube ni prava addressa za demonstrirat to ker se smai compresirajo pa nevem v kolko fps in keri format. Samo vec ali majn je to pravi prikat. Edino ce ki kaj zastekle za stotinko torej se 100% ustavi je to rezultat od youtuba. Ker to se v spilu ne dogaja.

pa kva bluziš no, čist normaln laufa in če tebe to mot je to tvoj problem in ne bluzi kle kok ma zanč fps :doh:

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
  • Odgovorov 551
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Noja kot sem ze reko ali pa tudi ne je malenkost zamaskirano. Ker je zblurana slika se nevidi. Ampak na big widescreen je to za pobruhat.

Nekako sem upal da normalno laufa oz tak kot vsem. Tak da je to nekaksno olajsanje, po drugi strani pa tudi razocaranje. To je definitivno moja zadna konzola. In dokler se jo mam bom igre omejil na ala Fight Night....

Link to comment

Drugace sem lih vido da youtube ponuja high quality verzijo zdaj tudi. Prooglejte high quality. Tam se se extra dobro vidi stekanje. Drugace pa mam se en spil GRWA2 ko je online ista svinjarija. Bom se tisto naredo ce mi rata kaki game joinat brez da dropnem.

Link to comment

Kaj si htel stem zaj povedat. Da hoces videt ce mam orginalni spil al kaj? Orginalni je in vsi so.

In kaj mislis stekne? Stekne mi nikdar ne samo lowfps ma.

Pod stekne jaz razumem da se spil kompletno ustavi za kako sekundo ali dve. Pod low fps pa da tece z kaj te vem 15-20fps brez da se ustavi kompletno.

Link to comment
Sawyer na HR fimčku se je vidl kot da bi igra včasi za malenkost zaštekala.

stem mislis torej ustavla? Stekanje = to freez.

To za mene pomeni da se kompletno slika ustavi za sekundo, stotinko sekunde etc. To se ne dogaja. Filmcek poglej se enrkat pa magari previj nazaj. Ker IE oz brskalniki ponavadi stekajo z tem flashom.

Drugace sem pa najso se en movie review na youtubu.

od 3:37 - 3:50. Torej tocno tak se mi dogaja zelo pogosto. Pac ko je dolocena svetloba. Taki bol svetlo sivo. Sej nevem al je to mogoce nezna megla al kaj. Ker ni nikjer ure.

Link to comment

Za tiste ki imate low health in se vam ne da pešačit do healthpackov ali bližnjih food štacjonov samo pokličte 911 in zberte Paramedice, ko prispejo v vašo bližino lahko proti plačilu (okol 900$) dobite health lahko se pa kr vsedete v medic van in dobite natzaj health zastonj.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

sawyer

izogibaj se špilov, ki so zaklenjeni na 30 frjemov. GTA in GRAW sta oba na 30 zaklenjena in videti je, da te to moti. Tudi saints Row laufa na 30 in meni taki špili sploh niso problematični, vsi tile videi ki jih pošiljaš se mi zdijo povsem v redu - za špile ki laufajo na 30fpsjev.

Kot rečeno, igraj COD4 in ostale špile ki laufajo na 60fps.

Link to comment

Ce je spil zaklenjen na 30 fps je ok ... problem je ce nima konstantnega fpsja in pol ko mal vec neki delas ti vse skupi zacen stekat ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
A se že kaj ve o prodajah tega špila ?

Kot rečeno, igraj COD4 in ostale špile ki laufajo na 60fps.

Forza Motorsport 2, viva pinata :rock: and many more

(a GoW dela na 60fps-jih ?)

Estimated sales tracker VGChartz is reporting that Rockstar's Grand Theft Auto IV sold around 2.5 million copies across the States in its first day on sale.

The site also claims that 60 per cent of those sales were the Xbox 360 version, while the PlayStation 3 mopped up the remaining 40 per cent.

Total day one estimates for the game across the globe suggest that GTA IV had sold 4.2 million units by the end of its first day, which is staggering by anyone's definition.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.