Skoči na vsebino

GTA Vice City Stories debata


bonty

Priporočene objave

No jst sm učeri začeu špilat igro pa mam narejeno 15%! Drugač misije dost lahke mal teži se začne od tiste na letališču. Pa nisem čital ker nameravam obrnit prez cheatov! Je pa zlo dobra igra čeprov eni govorijo da je LCS bolša! Mi je pa tud zlo vredu da je ista mapa kot igra za na PC! Samo malo so drugačne misije! Mislim men je bla že na PC-ju zelo ušeč. Bolš kot San Andreas že!

Pa vi? Kakšna se vam zdi? ;);)

PSP Portal za vse ljubitelje!! Vroči TUTORIALI!!

http://www.pspslo.tk

VABLJENI VSI!!

Link to comment

sicer se nisem kupil vcs, imam pa libery city, ki ga bom zacel igrati danes. Na vec forumih sem prebral da naj bi bil liberty city bolsi, seveda pa je to relativno. Npr men to glih nebi bilo vsec, da je isto mesto kot na PC, ker je meni to potem ista igrica in se mi je res nebi dal se 1x igrat. Raje bi igral nekaj novejsega:).

Wii

Link to comment

Obadva (librety city stories in vice city stories) se dogajata na isem podrocju koker njihov skorajsni "soiimenjak" na PCju (GTA III: Librety city, GTA: Vice City).

Ceprav so mesta ista, SO ZGODBE IN MISIJE DRUGACNI, zato se vseeno splaca spile pregeekat na obeh platformah. Pase ni se ti treba seenkrat mesta napamet piflat.

Meni osebno je bolj vsec LCS, zato ker so mesta bolj zanimiva in misije tudi. Predvsem pa niso tako enolicne kot pri VCS!

Res je, da se pri VCS da npr. pavat in helikopter vozit (kar se v LCS neda), ampak men so sle misije na morju in v zraku, dobesedno na bruhanje :yuck:

Sam za "sebe", pa tudi nisem kradel helikopterjev :D

Moja ocena:

LCS: 9

VCS: 7,5

Je pa res, d ce je men LCS vsec, bo komu drugmu zanalasc boljsi LCS, taki hinavci pac smo :lol:

Mislim, da vecje primerjave med spiloma VCS in LCS ni potrebne (no, sevede se pokomentirajte), ampak usmerimo pozornost v VCS (koker pravi tema) :tepen:

Torej: VCS sem nehal spilat kake 2 mesca nazaj, prisel sem malo cez 40 ali 50%....neko vilo z helikopterjem na terasi sem dobil, in dve zoprni misiji, zaradi katerih sem tudi nehal spilat :uke:

Link to comment

NoWii

No pa rečmo da je tema tud za LCS, tud jst sm slišou da je bolša kot VCS morm probat, zaenkrat mi je še zemrej kr dobra VCS samo po kakih parih urah ko ti ne zlaufa ena misija in poj šeenkrat vozit se ti vse obrne! Mislim nevem če bom zdržal še dolgo! Kdaj se ti naslednji otok odpre? Zdaj sem na 18%

PSP Portal za vse ljubitelje!! Vroči TUTORIALI!!

http://www.pspslo.tk

VABLJENI VSI!!

Link to comment
NoWii

No pa rečmo da je tema tud za LCS, tud jst sm slišou da je bolša kot VCS morm probat, zaenkrat mi je še zemrej kr dobra VCS samo po kakih parih urah ko ti ne zlaufa ena misija in poj šeenkrat vozit se ti vse obrne! Mislim nevem če bom zdržal še dolgo! Kdaj se ti naslednji otok odpre? Zdaj sem na 18%

Hmmm nisem najbolje pokapiral tega....

AMpak nov otok se ti pri obehdveh odpre malo cez 20%, semizdi....

Pri VCSu jevem kaj se zgodi, ampak pri LCSju, moras svojga sefa spravit na varno (pobeg na drug otok)

Glede padca FPSjev. Naštimajte si v recovery meniju CPU clock na 333Mhz. Dela čisto gladko.

Pri LCS to deluje, ampak pri VCSju, pa to ni vzago...je bilo lepse, ampak ne popolno ;)

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Aja...jaja...dele bos mel ene ful bedne misije, med dvema otokoma....

Mensezdi d bos mogu neke antene unicit...dokaj zaJ*BAno.

Sej same antene niti ni problem fentat, ampak potem motrs se pobegnt...na zadnjem (ali predzadnjem) wanted levelu (semizdi)....najbrs bos mel ze cist zbit avto, ce ga pa se nebos mel, ti ga bojo pa hitro razstrelili (ce je bolj pocasen). Zamenjat ga pa vec kot enkrat nemores, te fentajo....

Zadnic sm se z enmu pogovarju (ravno sm spilal LCS)....spilam eno strelsko misijo, med katero me ubijejo. nakar oni prbije:

"Kva ti nimas pojma ej, se moja tamala bolj spila od tebe! Jst sm pa tud ta spil ze vsaj sterkat ubrni, madona nimas pojma!"

jst nemu: "ja kaj pa nej bi potvoje naredu? k d sm vedu, d jih bo tm 30 k me bojo zacel šicat iz vseh strani"

on: "ja kodo za lajf bi utipku, neumen! jst vem use napamet! madona si butast..."

:uke: :uke: :yuck::yuck:

Ok, misli si kar hoces, ampak ce spil trikat z čiti obrnes, nisi lih genij...obistvu nimas pojma....bolj zanimivo brez njih igrat. Njemu se pa zdi, kok kao "zna".... :yuck:

GOSH, I HATE THOOSE PEOPLE! :chicken:

Link to comment

Ma ja to so res fu*kfaci! Men gre isto na živce! Ni fore če obrneš s čiti! Jst mam tko 2 sejva narejena pa z enmu misije delam z druhmu pa se mal zajebavam po mestu pa mal čitam! No uglavnem tisto sm za šalo z antenam naredu! Drugač če mi pa kira misija negre najbol pa pogledam na youtube! Poj mi je pa jasno... Zdej odkar sem na tem drugem otoku se vse vleče! Dobiš največ 0.5% na eno misijo. Pa kire so res bedne!

PSP Portal za vse ljubitelje!! Vroči TUTORIALI!!

http://www.pspslo.tk

VABLJENI VSI!!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.