Skoči na vsebino

[Uradna tema] Far Cry 2


shoelace

Priporočene objave

  • Odgovorov 168
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 3 tednov kasneje...
Haha lep screen so dali...Drugače pa v novejših igrah kot so CoD in to redko še kje vidiš kri!

Ja itak. Pač odstranijo kri, da jim ESRB butne nižjo starostno oceno-->več prodanih iger. :fiufiu:

Mogoče malo, ampak v trgovinah v Slo, in v večini drugih držav prodajo Lula 3D in kake take igre tudi še 8 let staremu frocu... :eye: . Misliju da bodo tiste budale kaj dosegle z nekim govorjenjem o nasilnih igrcah...

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
Haha lep screen so dali...Drugače pa v novejših igrah kot so CoD in to redko še kje vidiš kri!

Ja itak. Pač odstranijo kri, da jim ESRB butne nižjo starostno oceno-->več prodanih iger. :fiufiu:

Mogoče malo, ampak v trgovinah v Slo, in v večini drugih držav prodajo Lula 3D in kake take igre tudi še 8 let staremu frocu... :eye: . Misliju da bodo tiste budale kaj dosegle z nekim govorjenjem o nasilnih igrcah...

V nemčiji mi niso hoteli prodati GRAW 2, kljub temu, da sem star 17. tako, da zna biti to kar problem v večini držav :chicken:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
AntiTrax nekapiras, nekje v drugih drzavah pac preprecujejo da bi mladoletni ubijali v igrah,... pac tko je.Ne se delat pametnga. ;)

Ma ti se ne delat pametnga retard...Razum da pravim da v Slo to ni problem, za druge države me itak ne briga...

Zaj pa back to topic...

eh daj AntiTrax. ti si ga tudi že kar neke bluziš :chicken:

hehe, pri Ubisoftu to ni mogoče? kaj pa so te naredili z AssAssin's Creed?:D

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.