Skoči na vsebino

[Uradna tema] Far Cry 2


shoelace

Priporočene objave

Ker vidim, da še ni nobenga topica.. Nadaljevanje legendarne enke se bo tokrat dogajalo v Afriki in govori se, da dvojka ne bo navaden šuter, temveč mild RPG kot je bil STALKER, seveda brez inventorija ipd.

Par info, ki sem jih uspel izluščit iz previewov:

- na konzolnih verzijah bo vključen tudi map editor

- healal se bomo tako, da bomo z klešči izvlekl naboje iz nog, rok, ramen...

- o ja, eno od orožij bo flamethrower, s katerim bo možno dobesedno požgat večino savane :bowdown:

- orožja bodo propadala, ob prekomerni uporabi se bodo začela jamat, vedno bolj bodo umazana na koncu pa popolnoma krepnala in bomo mogli najti novo

- upravljali bom olahko cca 20 različnih vozil

- pokrajina se bo raztezala na 50 kvadratnih km, zajemala bo pustote, savane, tropski gozd itd...

- v Far Cry 2 bo več frakcij, s katerim ibomo sodelovali, od njih dobivali informacije, NPCje, ki nam bodo pomagali pri misijah, vse bo nelinearno, kar pomeni, da bo vsak igralec lahko igral popolnoma drugače. Celo pobil boš lahko vsa naselja in vse friendlije

and so on and so on, sploh nevem zakaj prevajam

:(

Anyway špil obeta ogromno, Crysis ga lahko molze ob temu :thumbup:

Pa še link do starejšega gameplay dema, ki so ga kazal poleti 07

http://www.gametrailers.com/player/user ... 03158.html

far-cry-2-20080122085123.jpg

far-cry-2-20080122085128.jpg

:drool:

MP seveda bo, kot sem že omenil - vključen bo map editor (podobno je bilo v Instincts na X360), vendar kakšnih specifičnih detajlov še ni ali bo to navade TDM, CTF ali pa kej popolnoma novega v stilu MMO na celotnem terenu iz kampanije. Ampak tradicija je, da je v FC ponavadi single player v ospredju tko da..

Release date TBA 2008, verjetno Q4 ali pa 09.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • Odgovorov 168
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

MP seveda bo, kot sem že omenil - vključen bo map editor (podobno je bilo v Instincts na X360), vendar kakšnih specifičnih detajlov še ni ali bo to navade TDM, CTF ali pa kej popolnoma novega v stilu MMO na celotnem terenu iz kampanije. Ampak tradicija je, da je v FC ponavadi single player v ospredju tko da..

Release date TBA 2008, verjetno Q4 ali pa 09.

:D

Naj me ne razocara :crossfingers:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Moj najbolj pričakovan špil. Upam, da ne bodo ponovili napak iz enke ter vključili trapastih pošasti in mutantov, ki so IMO ubile igro. Prav tako je zanimivo to vlečenje nabojev iz telesa in bi lahko končno pomenil konec zdravljenja s hojo prek health packov. :crazy:

Link to comment
Mogoče sploh nebi blo slabo, če bi ble tud živali neke vrste nasprotniki. Vsaj, če jih ne bi pusto na miru. Bi blo pa najbrž kr precej polemik okol tega, kao nasilje nad živalmi pa to.

Aja, ljudi lahk kolješ, če se pa nad žival spraviš je pa mučenje? :lol::lol::lol:

Točno tako, greenpeace pa to....

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.