Skoči na vsebino

[Uradna tema] Far Cry 2


shoelace

Priporočene objave

  • Odgovorov 168
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ma ja sam tale Saitns Row mi po trailerjih zgleda čist tumač, mal preveč so zapretiraval, kr neke Triade not, neki Jamajčani in neki baikerji, design je čist v kurcu, prevč me tole spominja na nek the rise of 50 cent.

Sm upu da bo špil čist odfuk ampak očitn bo prevč nekih stereotipov not, no sej upam da bo coop kulzorz in rapajada ampak cutscene že vem da bom vehementno skipu!

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Zgleda hud špil, čeprav me nekatere stvari motijo, sploh to, da lahk maš orožja za eno vojsko na seb.

Drugač pa sam poglejte oktober in kolk špilov izzide.... Far Cry 2, Fable 2, Dead Space, Midnight Club, Fallout 3, Guitar Hero WT, Moto GP, Legendary, NBA ...takoj novembra novi Gearsi...in še kup naslovov

Škoda da nisem bogat

Link to comment
Zgleda hud špil, čeprav me nekatere stvari motijo, sploh to, da lahk maš orožja za eno vojsko na seb.

Drugač pa sam poglejte oktober in kolk špilov izzide.... Far Cry 2, Fable 2, Dead Space, Midnight Club, Fallout 3, Guitar Hero WT, Moto GP, Legendary, NBA ...takoj novembra novi Gearsi...in še kup naslovov

Škoda da nisem bogat

pol pa bo treba "modat"(se opravičujem)

:D:D

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Ma nam govoru preveč, da nebo sept kak debil reku da se važim ker igram pirata. Začetek obeta ogromno, zle sem pa kake 30minut v gameplayu pa nevem no, zaenkrat je navadn shooter, manjka mi delujoče tiholazenje in možnost stealth killov, tak pa se enmu prplazim za hrbet in ga z mačeto ubijem v enem šusu pol pa kr čudežno na drugem koncu vasi vsa AI ve da sem jz tam, pač buče, pa ta začetn teren je zlo zaprt in linearn, sej pravm komi 30 minut igram, bom pol še poroču.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
jst vam sam povem kr kot vidim pr frendih na livu jih kr ene par pametnih igra farcry 2 pa ste na live prklopleni. De naute pol jokal če fašete BAN.

In kaj ti pametnjakovič priporočaš? Kaj da ostanem offline dokler špil ne izzide po lpa grem online bumber en, live itak vidi datum kdaj si ti ptvič vstavu in igral špil tko da fore da se skrivaš offline ne koristijo ama fakin nič, razen če bi MS res izdal fake release z kakim trackerjem in bi te autobanal ko bi šel s backupom na lajv.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.