Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

Tudi jaz sem zadevo preverjal malo prej in demo še ni gor!!!!!!!:doh:

Očitno imajo še vedno določene probleme, ki so jih sporočali na majornelson blogu. Upam, da bo jutri zadeva poštimana in dolpoteg mogoč.

EDIT:

This demo is not currently available, and will be put back up later. Please try obtaining this item again once it becomes available.

Sorry for any inconvenience.

Xsiluro.jpg

Link to comment
jas sem demo že sprobal in moram rečt da mi je kot hardcore igralcu ww2 iger demo postal bedn po 5-ih minutah. gameplay sux, ni nekega izziva, controle so kuj, nekaj edino grafika ni slaba.

ni ga čez cod serijo :beer:

Škoda, ker mi demo ni uspelo dol potegnit, sem prepozno prišel domov. Zgleda so ga umaknili iz Marketplace-a!! Samo ne vem zakaj? Ali zaradi slabega dema ali zaradi prevelikih problemov pri dolpotegu!

EDIT: iz majornelson.com sporočajo

Name: Hour of Victory Demo

Price: Free

Availability: Not available in Asia

Dash Details: Play the highly anticipated demo for WWII action shooter, Hour of Victory.

Size: 937.6 MB (approx)

Edit: This has been pulled. I'll post another update in a few hours. This should be all set now

This content is not available…but it will be available tomorrow.

EDIT 2: (1.6.07) Demo je končno na voljo, v vednost vsem zainteresiranim.

Xsiluro.jpg

Link to comment

jst sm tut dol potegnu Hour of Victory,

pa mi je kr neki, na levem sprozilcu k mas ponavad za aim-at mas kr za granate metat :S

bom se mal sprobavu ,mogoce pa pogruntam kaj kar so razvijalci misl da bomo igral (neki v tem smislu)

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
Shadowrun Demo

Availability: Available in all Xbox Live regions

Dash Details: Download Shadowrun’s multiplayer demo, an intense FPS experience that rewards cleverness and split-second improvisation through a unique combination of modern weapons, ancient magic and advanced technology.

Shadowrun demo na Live-u velikost 1.07 GB

Xbox

Link to comment
Drži, zadnje čase MS tako spretno skriva nove demote in trailerje, moraš bit pravi Sherlock Holmes, da jih najdeš!

a zato ne najdem jaz EarthDefenseForce20xx demo na marketplace-u? p*čke

pod kje pa naj iščem pol, da najdem skrite demoje

Earth Defense Force 2017 je samo napovednik in sicer na Marketplace pod Games --> All Games. O demu ni ne duha ne sluha vsaj na mojem Uk account-u.

Glede Table Tennis-a tudi ne vidim več dema moral bi pa bit pod Rockstar Table Tennis če boš iskal. Najdem samo Virtua Tennis 3 demo.

Xsiluro.jpg

Link to comment

Medtem ko sem pregledoval xbox.com sem opazil, da sta po novem na xbox360 podprti dve igri narejeni za xbox one in sicer je govora o Star Wars: Republic Commando ter Unreal Championship 2: The liandri conflict, toliko v vednost in ravnanje! :beer::beer: Glede na to, da si obe igri lastim in ju bom takoj ko pridem iz službe domov "zagnal" v Xbox360, vam sporočim če je novica točna.

EDIT: Novica je popolnoma točna, obe zgoraj navedeni igri delujeta na Xbox360 konzoli!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.