Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

Amm, eno umesno, kako za boga se odjavim z gold paketa in presaltam nazaj na silver. Od januarja sem placeval cisto brezveze, nisem rabil x-satulje skoraj nic. Obrnil use strani, neeeeee znam nazaj na silver. Koook jim to zamerm, da skrijejo tako stvar na eno podstran od podstrani od ene podstrani.

Link to comment

Joj, jojmene, prejoj... Treba bo počakat 24 ur al pa še malo dlje.

Če je to težko se je potrebno vprašati, če ni posredi že kakšna težava z zasvojenostjo. Resno to. Brez heca! :rockbrow:

Če pa grem nazaj on-topic. Sem čedalje bolj razočaran nad tem Liveom. Xbox sam po sebi ni švoh. Perfect bi bilo le, če bi se zadeva "odklenila" in bi lahko naredili eno alternativno skupnost.

Ker to kar počne M$ s tem Liveom je živa svinjarija. Tako so se zapletli v tole avtorsko, da je čista groza. Imam občutek, da manj kot veš o tem, bolj si srečen. In vsebine na UK naravnost "suckajo" napram tistim na US.

"When money talks bullsiht walks!" :crazy:

:thumbdown:

BellerophonMPI.jpg

Link to comment

Ja Belerophon mislim, da dela MS eno hudo napako glede Live-a. Če samo pogledaš na Gamerscore Blog-u so čisto vsi komentarji proti MS-u seveda popolnoma upravičeno.

http://gamerscoreblog.com/team/archive/ ... 44754.aspx

Če misli MS nadaljavati s tako nespametno politiko se mu utegne zgoditi velik padec na področju prodaje konzol.

EDIT:

More talk about when the expect the Xbox360 Spring 2007 Update from majornelson.com (FYI: MS owned blog):

I just heard from the Dashboard team that we'll have to wait at least another day for the Dashboard update to be released. The update is not being released in the next 24-hours. That is all I know at this time, but I'll get more information tomorrow afternoon (PT) and I will update this post as needed. Thanks for your patience and understanding.

Edit: As has been pointed out by some community members, the official press release does say the 'week of May 7th' for a release time. So we're well within that so far. It sounds like some folks missed that part, so that's why I wanted to post this update.

Xsiluro.jpg

Link to comment

'If you do have an Xbox Live account registered in a country other to that in which you live, that account will not be closed down. It will continue to exist and work and you will need to keep paying any pending subscription fees. The only difference is that you will no longer be able to download licensed content (haha, kaka bedna) from that country’s Xbox Live Marketplace.' :crazy:

Pa kaj zdej to pomeni za nas.Jaz recimo mam UK account.A zdej se ne bo dalo nič dl-jat al samo tiste vsebine, ki so za plačat a kaj je zdej to mišljeno 'licensed content'?Kaj bo z multiplayer?

Če proda kdo Bioshock za x360 naj me ZS-ja

Link to comment

Amm, eno umesno, kako za boga se odjavim z gold paketa in presaltam nazaj na silver. Od januarja sem placeval cisto brezveze, nisem rabil x-satulje skoraj nic. Obrnil use strani, neeeeee znam nazaj na silver. Koook jim to zamerm, da skrijejo tako stvar na eno podstran od podstrani od ene podstrani.

Link to comment

Zdi se mi, da ni nc presenetljivo novega, razen MSN implant. Ne vem....i'll go in-depth.

Kar se tice Ref. levels je zadeva relativna. MOgoce se na TV-jih obnasa drugace. Jast imam LCD namrec. MOram povedati, da se slika spremeni malo na boljse in sicer v dash-u ni vec pikslastih fontov, ce imam na intermediate. However....ko pise, da efektira na spila....GoW je se vedno grdo stisnjen.

Zdi se mi, da je to samo za uglajenost robov. In ce je prehud level, potem je slika zamegljena.

However....demote lahko se vedno dl-jamo. Arcade aswell.....ostajam neomejen.

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.