Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

prek koga pa imaš internet ??

Imam Siol modri paket; dinamični IP (navadn siolov 1mega)

mam en problem,

hočem igrat CoD3 prek neta ane, postavim srver, se folk nabere, začne tam odštevat čas, ko pride do 0 mi pa un loading od mape nabije, pol me pa kr v glavni meni vrže!

(drugi špili mi lepo delajo)

Pa kok friendov maš lahko ? 100 ?

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Nice. Ma mal me je zajebavu account creation. Zdej mi je rekl da ne morm bioshock demo zloadat ker s5 ni na voljo v mojmu lokalu :beer: (locale hehe). Sm dal na nemškega. No ja sej fora je samo z folkom katerim igraš pa download serverji ane?

PS: Roko na srce, zadeva je bombastična! Mel sm že xbox1 od začetka, zdej sm pa čaku da spedenajo xbox360 in vidm da sm ga glih ta prav cajt tud kupu. Ta live je res zmaga.

lundenberg.png
Link to comment
A zravn ta novga premiuma(viva pinata+forza2) pride reedem code za one month gold membership?

Mislim da 1 month gold dobi vsak zastonj. Jaz sem mel to 1 mesec zastonj, brez redeem code.

Šel sem online, izbral silver membership, odgovoril, da sem prepričan da hočem silver in mi je rekl, če nebi raje gold glede na to da mi pripada 1 mesec poskusno.

Pa sem rekel: Zakaj pa ne!

Brez kartice ali karkoli. Sploh nikjer nisem dobil napisano da mi pripada poskusno v škatli od konzole. Šele na netu.

Viva Pinata je sick igra:)

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Sam 100 frendov maš lohka ?

Tok je slovenskih gamertagov da sm se spravu vse dadajat,

zdj pa tisti ka me navjo sprejl 1 teden->kiss my black ass rit, pa tisti ka jim nau nč pisal kdaj so bli nazadnje gor tut, papa

Kdor me pa nima, pa igra naj me pa doda !

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.