Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

O miwche tebe in nemebasat pa res pogrešamo. Pravi legendi :car:. Nimaš časa nič več za nas? Mislim da bo samotar danes zvečer na livu, zzr je tak vsak dan gor, jaz pa sem že star zato rabim za vsako nočno seanso vsaj dva dni spanja. BTW hvala za novoletno voščilo in tudi tebi želim vse kar si želiš v novem letu in predvsem obilo zdravja in dobrih iger.

Pridruži se nam čim prej, da boš videl kako se je scena na livu spremenila. Slovencev je ko trave kar je super. Problem je edino da ne moremo vsi skupaj igrat ker nas je preveč. :D

Link to comment

Prej sem igral eno igro, in ko sem šal nazaj v dashboard mi je pokazalo nov zavihek z naslovom Events. Pod Inside Xbox pa je blo vse preurejeno. Potem sem izklopil box in po kaki uri sped vklopil pa več teh zavihkov ni blo. Zgledalo pa je ful dobro. Torej lahko pričakujemo nekaj novega? Ve kdo kaj več o tem?

BuffaloMih.png
Link to comment
Ali je mogoče že kdo kontaktiral Micorsoft Slovenija oz. ali je bila že narejena kakšna peticija glede tega, da Slovenija ni uradno podprta država. Ravno gledam katere države so in med njimi vidim tudi Slovaško :crybaby:

No glede nekaterih stvari je to dobr, nam namenjeni teroristični napadi gredo zihr na slovaško :D

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.