Skoči na vsebino

Izliv vaših frustracij v igrah !!!


D.Tidus

Priporočene objave

Zakaj ta tema ni u multyplatformu ?

Jaz sem takole popenil u GTA : San andreas.

Ki sem z kodami igral pa super punch sem mel .

Torej tud drugi so bli Supermani.

Pa ko je 3 missija ki dilerje mlatiš te boksnejo ... Drop dead CJ.

Pa sem popenil pa razbiu škatilico od špila .

Pa enkrat u NFS : Most wanned.

Zadnji livel,zadnji šef.

Puf...PS2 zašteka in zbriša use napredke.

Od prvega livela use na novo.

Jaz s-e-m šel čist iz sebe.

Prekovniu use . In ps2 in NFS in EA in bigbang in mojga psa(ker ni meu nič zraven pač sam se je rad igral m mojimi diski.)

Najhujše pa je blo pri Devil may cry 3.

Ker sem prekovnil use japonce in italjane da so mi prodali to igro .

In capcom da jo naredi so freaking hard.

Razbiu sm svetilko .

In šipo u sobi.

:tepen:

Oh my god :amazed:

Link to comment

Kva pa vem nazadnje sm popizdevu pri MoH: Airborne. Preklete goljufive smrdljive gnide. Sej špil je bil ql in zanimive stopnje, ampak k si enkrat pršu do 4 spusta, so mo'fuckerji zadel tebe k jih ti nis mogu vidt. Kao megla, smoke in vse te pizdarije k jih niti z sniperjem ne vidš, oni pa tebe snajpajo z bazuko FFS! Res sm hotu razbit vse kar mam zarad cheating AIja!

Drgac pa sm jz tko al tko zivcn clovk, tko da hocm razbit vse k je karkol lame. Prince of Persia na xbox1 se spomnm, vse te glupe kontrole, kamero, lesen karakter in crkovanje k budala zaradi vsega tega. Prjel DVD in fuknu direkt cez okn, enmu direkt v avto. :) Pa tega je milijon, od CS k sm monitor skor razbil, do raznih NBA, do NFS nasproti letečih avtomobilov vedno k greš TI v ovink, do GTA k ni avta k ga RABŠ itd.

Na live-u pa sm jebu mater itak vsakmu americanu al anglezu, ker tok zabitih ljudi ne vidš. Ponosno recm, da sm nacist v tem primeru. Da ti 10 letnik, k mu še mazolji niso zacel njegovga grdga friza zalivat, jebe mater mehiško, ceprav nis mehičan, pac dojadi. :)

DejchSLO.png
Link to comment

Sam angleži, američani pa francozi, to so tup Narod sploh na Livu(vse sem mutal). Kr neki ko jih fentaš te začenjo preklinjat pa WTF, a ko te oni ubijejo pizda si pa največji NooB oz Golazen.

No ja še ene fustracije se spomnem. Verjetno vas velik folka pozna igro Bounce za mobitele, no ko sem mel še Nokio N-gage sem to igral in hja 7. level xD ,.... Pa je šla nokia. ^^

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.