Skoči na vsebino

ps3.dober.si GT5 stran za vnose časa vožnje


oTo

Priporočene objave

Prosim besko da pri svoji sliki pri Ferrari 599 dodaš sliko iz rankinga( v menu-ju pod ranking pa tam slikaš)

Enako velja za ostale, ker če slikaš kje drugje npr. tam kot besko, ne ne vidis v katero smer je kdo vozil, v kakem avtu, in ne moreš vedet če je avto "stunani"

Hvala :beer:

No ok , Nejček. Greva po vrsti s tvojim oz. mojim problemom.

V kero smer sem vozil - vidiš tam kamor sem postal čas.

Keri avto - vidiš tam kamor sem postal čas

Glede slike - Vožnjo sem odfural v soboto, zato je nemogoče dobiti to sliko ven, ker se postajo tam samo tedenski časi. Zaradi mene zbrišite rekord, ga bom ponovil. Ampak če kakorkoli namigujete da goljufam - Sorry , nisem taka pizda.

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

predn se razpišete, ti vrjamemo ampak dejstva so dejstva in slika naj bo taka kot je.. itak se bo še rezultat popravljal nič drugega... sem pa ugotovil da sem jaz pri istem ferrariju zaj. ker sem dal tuned ferrari pod normal :) bom dons vozil da zamenjam čas in sliko... da neboste napadali po nepotrebnem :)

Oto.

Link to comment

No ok , Nejček. Greva po vrsti s tvojim oz. mojim problemom.

V kero smer sem vozil - vidiš tam kamor sem postal čas.

Keri avto - vidiš tam kamor sem postal čas

Glede slike - Vožnjo sem odfural v soboto, zato je nemogoče dobiti to sliko ven, ker se postajo tam samo tedenski časi. Zaradi mene zbrišite rekord, ga bom ponovil. Ampak če kakorkoli namigujete da goljufam - Sorry , nisem taka pizda.

Jaz sem mislil samo opozoriti, da s slike ni vidno razbrati vseh teh podatkov. :beer: In ne da bi koga hotel sk***.

sicer če se dobro spomnim je včeraj bil petek(nisem ziher :beer: ) Ampak si mogoče vozil prejšnji teden :beer:

Link to comment

dejstvo je da je potrebna slika kot jo imamo ostali, drugače se čas ne šteje... pač pelji še parkrat izboljšaj čas pa ga vnesi, mislim da nebi smel met preveč problemov glede na rezultat ki si ga peljal...

noben ne obsoja nobenega o ničemer, rezultat se šteje če je zraven slika kot se šika :)

To delamo iz veselja ne da bi kdo koga obtoževal , torej brummm brummmmmmm :) in čimveč dobrih rezultatov...

Mimogrede, nagrado že imamo za najboljšega tekmovalca, točkovanje bom še popravil, malo bolj zakompliciral :) tako da VSI morate tekmovati z VSEMI avti v TIME načinu... DRIFT način bom odstranil iz točkovanja, razen če dobim še eno nagrado da bomo lahko podelili dve za vsako tekmovanje posebej...

Točkovanje bo tako : Vsak avto v vsakem načinu FW N - FW Tunded - BW N - BW Tuned , se bo vam štelo koliko tisočink ste za prvim.. seštevek vseh bo viden v tisočinkah, tisti ki jih ima najmanj bo zmagal...

torej recimo če gledamo uporabnika B

FW N Cappucino : 1. A - 01:20:320 , 2. B - 01:20:700 ...... B : 480tis.

FW N Honda : 1. A - 01:18:700 , 2. B - 01:20:700 ...... B : 2000tis.

FW N FERR : 1. B - 01:11:500 , 2. A - 01:11:655 ...... A : 155tis.

B : zaostaja skupaj 2480 tis.

A : zaostaja skupaj 155 tis.

Torej A je prvi z samo 155 tis. zaostanovanju v avtomobilih...

Tako boste morali biti DOBRI v vseh avtomobilih na vseh načinih, in ne samo na določenih... če katere ne vozite, boste dobili penalov 30000 tis. torej 30 sekund zaostajanja za 1. tako da tudi če pelete nevem kako slabo, boste vseeno veliko boljši kot če ne peljete avtomobila sploh...

torej, če en avto ful slabo obvladate je slabše kot če bi v vseh bili 3 in imeli samo malo časovne razlike.. tako se rezultati ki so pod 100 tisočink, nebodo tako veliko poznali.. torej vadite avtomobile pri katerih niste dobri ne tiste katere razturate :)

Če ima Prologue isti način tekmovanja začnemo z tekmovanjem TAKOJ ko bo release igre v EU, torej trenutno 28.3.2008, takrat bo tudi podelitev nagrade.. in se začne novo tekmovanje še tisti dan.. Pridobite si prvi kopijo igre po ugodni ceni (še čakamo nanjo) z prednaročilom na http://ps3.dober.si/preorder/?igra=5063 , in se nam pridružite

ma kdo kake pritožbe ? :)

Link to comment

Logiran je Solid, vozil sem pa samo jaz.

Ni kaj veliko pisat. :)

Nastavitev tako ni, vse na off pa gas. Ko bo pa ob izzidu GT5 še volan, bo pa druga pesem. Sedaj na joypad je vse skupaj precej nervozno, kar se tiče vožnje in te vsaka micro napaka stane ogromna časa. Tam do prvih 10 ali 5 se da z joypadom. Pri nekaterih je to šlo, samo je potrebno preveč časa, za piljenje takšnih krogov. Za kaj se pa že vozi tole ????

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
Ne bi rad težil, zanima me, kje je sedaj moja nagrada za GT HD (Najboljši časi) ?

Kdo je za to odgovoren ali gre tu samo za prazno natolcevanje ? :thumbdown:

Kot sem ti poslal sporočilo je sponzor nagradne igre omenjena trgovina (tu nebom delal reklam), tako da kar se nagrade tiče poznaš dotično osebo prosim če se dogovoriš z njim.

V prihodnje imamo nagradne igre z nagradami urejene tako da se nagrade nahajajo pri nas, in se tudi odpošljejo takoj ob prejemu podatkov kam je nagrada šla, da nebo takšnih problemov.

Iz moje strani se ti opravičujem, če je problem z strani trgvoine ki je sponzor, pa seveda ti jaz ne morem drugega pomagat kot pa poslat imetniku trgovine sporočilo da se zmiga (to sem naredil ravno zdaj), tako da žal, niso vsi tako učinkoviti in delovni kot jaz :)

Še enkrat sorry, če boš sodeloval v naslednjem GT5 tekmovanju, ti garantiram da bom imel nagradno igro prej doma kot pa bo končano tekmovanje in če boš zmagal, boš dobil nagradno v 2 dneh od dneva ko prejmem kam nagrado poslat...

Lep dan,

Oto.

Link to comment

Sam mal, kako lame organizacija ? pa kdo ga je napizdil ?

Zmeniš se z sponzorjem za nagrado, kateremu moraš dodelit naslov kam nagrado pošlje, z moje strani sem naredil vse v roku in kot je bilo potrebno.

Prosim ne obsojat ljudi ki niso za nič krivi.

Nagrado bo/je menda poslal ta teden, upam da se zadeva uredi.

Nasledne nagradne igre bodo odposlane v 2 dneh obajve nagrajencev ker so / bodo nagrade pri meni in bom osebno to uredil.

Se opravičujem za nastale probleme (čeprav nič kriv).

lp

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.