Skoči na vsebino

Informativni dnevi - Kam greste?


Priporočene objave

No, ker so vpisi že znani, me zanima, če je vsem bivšim devetošolcem uspelo doseči šolo, ki so si jo želeli. Meni osebno je uspelo priti na 2.gim in sem od danes naprej ponosni D-jevec (evropski razred). Je pa kul klas, ker imam samo 8 sošolcev pa 24 sošolk. :love:

Link to comment
No, ker so vpisi že znani, me zanima, če je vsem bivšim devetošolcem uspelo doseči šolo, ki so si jo želeli. Meni osebno je uspelo priti na 2.gim in sem od danes naprej ponosni D-jevec (evropski razred). Je pa kul klas, ker imam samo 8 sošolcev pa 24 sošolk. :love:

vso srečo na drugi:) tudi sam sem jo obiskoval in lani končal tak da če te kaj zanima samo vprašaj ;):beer:

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment

dobil si najbolšega možnega profesorja za razrednika(mikič je res car :car: ), drugače pa zajebana je ona za kemijo (prof. Ilc) in za slovenščino (prof. Sajko). Čuden je pa prof. Kodba za fiziko, samo ko se navadiš njegovih metod je vse kul :D

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.