Skoči na vsebino

Informativni dnevi - Kam greste?


Priporočene objave

No, tukaj je čas, ko se moramo mi devetošolci odločati za srednjo šolo. Sam sem danes že obiskal dve šoli in to sta II.gimnazija MB ter I.gimnazija MB. Trenutno sem na podlagi videnega in slišanega definitivno odločam za II.gimnazijo MB (to je seveda v primeru, da mi uspe priti sem), saj se mi je predstavitev dosti bolj "dopadla". Kam pa mislite zaiti vi? Vaše točke? Vprašanja? Pišite sem.

Link to comment

Jaz sem se za to sicer odlocal pred dvema letoma, a mi ni zal.

Izbral sem smer elektrotehnik energetik, kar je 4-letna sola.

Predlagal bi jo vsem, ki tezje zdrzijo pri le teoriji in nakladanju ter drkanju med uro.

Praksa je najboljsa stvar sploh. Nikoli ni dolgocasno, pa se zanimivo je.

Sola pravtako ni tezka, ampak to je moja ocena.

Predlagam SCV v Velenju, ki je res :car: sola.

Je pa to najbolje iskan poklic v EU, tako, da z sluzbo ne bo toliko problemov.

Je pa tusdi izjemno dobro opremljena sola (najbolje v Sloveniji).

Link to comment

Ok, dost zanimiva tema. Mene sicer bolj zanima dogajanje na faksih, ker sem že 3. letnik 4-letne strokovne šole. However, letos sem skozi pado ker sem bolan, pa pač ne morem it nikamor. Smola.

Me pa zanima nekaj, če ma slučajno kdo informacije. Namreč rad bi vedo, kaka izobrazba je potrebna, da prideš na filozofsko fakulteto. Če ve kdo kaj, please let me know :crossfingers:

NitroBlast90.jpg

Link to comment
No, tukaj je čas, ko se moramo mi devetošolci odločati za srednjo šolo. Sam sem danes že obiskal dve šoli in to sta II.gimnazija MB ter I.gimnazija MB. Trenutno sem na podlagi videnega in slišanega definitivno odločam za II.gimnazijo MB (to je seveda v primeru, da mi uspe priti sem), saj se mi je predstavitev dosti bolj "dopadla". Kam pa mislite zaiti vi? Vaše točke? Vprašanja? Pišite sem.

sam sem bil drugogimnazijec tak da te tu 100% podpiram :D:beer:

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
  • vrhovni
No, tukaj je čas, ko se moramo mi devetošolci odločati za srednjo šolo. Sam sem danes že obiskal dve šoli in to sta II.gimnazija MB ter I.gimnazija MB. Trenutno sem na podlagi videnega in slišanega definitivno odločam za II.gimnazijo MB (to je seveda v primeru, da mi uspe priti sem), saj se mi je predstavitev dosti bolj "dopadla". Kam pa mislite zaiti vi? Vaše točke? Vprašanja? Pišite sem.

Hmm... sam hodim na I. gimnazijo MB. Zdaj sem že 3. letnik. :beer: Sem pa bil na informativnih od 15:00 do 17:00, si šel ob tem času kaj mimo učilnice za nemščino? Potem si sigurno od mene dobil kaki letak. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Sam si šole nisem ogledal bolj natančno, zaradi pomanjkanja časa je moja pot tekla od vhoda s krekove pa do telovadnice. Sem pa dobil polno listov. Pa še najboljši clip iz predstavitve 1.gimnazije MB.

Krnekdo: A veste kaj je edini razlog, da se jaz učim mrtvih jezikov?! To, da se rešim kemije, fizika pa biologije.

P.S: Vem, zaj mogoče ne gleda smešno, ampak je pasal ded v predstavitev, ko marmelada na kruh. Dvorana pa cepala od smeha. :bowdown:

Link to comment

Kaj pa na SŠO je bil kdo? Smer medijski tehnik. Sam še tehtam možnosti. Študiral sem tudi na 2. gimnazijo, a ker sem skregan z učenjem, na fakulteti verjetno ne bom nič kaj naredil. Kaj pa vem... Zdaj sta v igri torej SERŠ (tehnik računalništva) in SŠO (medijski tehnik), tak čist za rezervo pa še ekonomska.

Link to comment

Mene pa zanima, kam ste šli gledat tisti malce starejši. Katere fakse ste prečekirali? Jaz sem šel na nasip malce pogledat pravo, potem pa še ekonomsko, samo me je prva neprimerno bolj navdušila..., če bi temu lahko tako rekli. Predvsem lokacija je res kul in cela stavba je res pošmekana, pač za informativce je treba malce počistit, na ekonomsko so pripeljal recimo kar Tomažinovo, ampak ji ni zares ratalo...

Link to comment

To z ekonomsko je res... Tomažinova ni bila ravno uspešna, pa kokr sm slišu je še veleslavni Zoki nekaj govoril, ampak potem sem šel na predstavitev managementa in to me kar zanima.

Bil sm pa tudi na pravu sam na pravo pa ne grem ker mi je prijateljica to odsvetovala... "sama piflarija" po njeno, pa še moj dedek je dodal svojo modrost:"če hočeš uspet kot odvetnik morš bit baraba"

A bi lahko zastopal stranko za katero bi vedel da je kriva?

Jaz ne... to ni zame

Drugače Sm bil pa na hitro tudi na FDV-ju in je res odličen faks samo so visoke omejitve...

If YOU play Halo 2 with Devil, yes i mean YOU, you will burn!! Dont play with matches!

Link to comment

No ja to glede piflarije je dokaj res, ampak je nekakšno nujno zlo, če hočeš imet neko dobro izobrazbo, kar pravo pomoje je.

Zakaj so odvetniki tako dobri v postelji?

Ker so že toliko ljudi nategnili. Ampak itak ne nameravam postat odvetnik ampak planiram v četrtem prešaltat na mednarodno pravo. Za FDV nas pa štiri leta staršijo, da nikakor ne it gor, ker ni šanse potem dobit službe, če nimaš nekih bajnih vez. Mogoče je zdaj malo drugače, ker so kakor vidim močno omejili vpis s strani ministerstva (kar je tudi edino pametno), jaz sem skozi čas itak nekako dobil vtis, da FDV obstaja samo zato, da lahko politi dobijo nekaj dodatneka keša, za občasno poučevanje, pa brez zamere, če je kdo tam.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.