Skoči na vsebino

Iz XP-ja na Visto??


Greymon

Priporočene objave

zanima me če cs 1.6 in cs source igram na windows visti?? :rockbrow:

če gre, kaj potrebujem kake specialne gonilnike?? :headscratch:

:headscratch: help me

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
pa ne razumem jaz ljudi, ki so v dvomih, če bo ena izmed najbolj igranih MP iger delala nA novem OSu.

logično da bo. in vse ostalo (razen DOS iger :D)

U bistvu ni nič čudnega, če vpraša. In namesto da nekaj bentiš v tri pisane marjetice, bi bilo lepo če bi mu normalno odgovoril, če veš odgovor.

Sploh pa glede na to, da je kar malo morje programov in iger, ki (meni) ne delujejo normalno na visti, bi bilo lahko podobno tudi s counter strikom.

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Jao .. in zato gres odpirat novo temo .. recimo kako bi lahko prisel hitro do odgovara.. recimo gres na stran kjer pac prodajajo omenjeno igro in pogledasi na katerem operaciskem sistemo igra sploh laufa.. ce ne drugaca pa gres na njihovo uradno stran in tam dobis podatke in ne vem zakaj se iz tega splaca odpret novo temo... ;) ...

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
recimo gres na stran kjer pac prodajajo omenjeno igro in pogledasi na katerem operaciskem sistemo igra sploh laufa

tuki je problem:

ce gres ti na nihovo stran pogledat, so tm ponavadi stare informacije (informacije od datuma izdaja igre). In takrat viste se ni bilo. Zato so napisani samo OSji od w2000 do wXP (npr). Za visto pa ni podatka.

Vsaj tako se meni skos dogaja :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.