Skoči na vsebino

RROD - Prošnja (Pomurci na pomoč!)


ragnarock

Priporočene objave

Torej, šatulja je šla v franže, sedaj pa iščem dobro dušo iz Pomurja, po možnosti v bližini Lendave (ni pa nujno), ki bi mi bila pripravljena sneti profil ter predvsem shranjene položaje iger z diska, bodisi z memory unitom ali pa s kopiranjem na trdi disk (verjetno boljša rešitev, če bo x360 na popravilu dalj časa...). S seboj po potrebi prinesem trdi disk (SATA ali IDE).

Nagrada: hladno pivo v lokalni gostilni. :beer: (Ter seveda večna hvaležnost.) ;)

Link to comment

Nekako dvomim, da mi bodo v avstriji pripravljeni kar zamenjat konzolo ali pa, da bi obdržal disk, če jo pošljejo na servis (že ob nakupu sta bla prodajalca v zadregi ko sem ju kaj vprašal), zato pa bi si rad naredil varnostno kopijo preden grem reklamirat.

No saj tudi če izgubim shranjene položaje, gre v bistvu samo za eno igro, pri kateri so mi pomembnejši, ampak le. Če do petka ne bo odgovora, nesem pač vse komplet pa bo kar bo. :)

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Follow-up:

No, ravnal sem se po miwche-tovem nasvetu (hvala!). Strah me je blo, da bi mi kdo zatežil, češ da ni vsega priloženega - a so bli tokrat čist ok (pač slabe izkušnje s slovenskimi trgovci... ;))

Konzolo sem oddal 4.3 in jo nepričakovano dobil vrnjeno že včeraj, torej po 13-ih dneh. Rekordni turnaround time? :car:

Link to comment
  • 1 year later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.