Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Gears of War II


RIDDICK

Priporočene objave

  • Odgovorov 522
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

kekken,

sej je skušal povedat kaj se dela, da bi se host čimbolj offloadal - prenos voice chata na druge igralce - samo jebat ga, vsi vemo, da brez host advantaga ne gre. V vsakih igrah je tako, eni bojo legali drugi ne, mogoče pa se uspe narediti kaj glede tega, da bi se čimbolj radelilo "delo" med vse prisotne v matchu.

Jeba je to, ko nimaš dedicated serverjev, ampak tudi če bi jih imeli se lag ne bi eliminiral, eni bi spet imeli povezavo bolj v kurcu in bi legali, dokler drugi ne.

Link to comment

Ne rabi bit nič novega. Hm če dobro pomislim, bi lahko rekel, da mi je Gears of War, najbolša streljačina, kar sem jih kdaj igral, vsaj kar se tiče campaigna.

Jest bi samo izolšal split screen, ker pri Halo3 je totalno ql, skoraj bol k čez cel ekran, če imaš velik tv. Zato ker so stvari pomanjšane medtem, ko pri gears of war ostane vse pomoje isto veliko, samo da pol manj vidiš.

Link to comment

Hmm, meni pa kampanja ni najboljša. Cel špil je nek linearen (GoW 1), prideš v sobo čakaj na sovražnike, pobij jih vse in dalje. In to se vse samo ponavlja in ponavlja. Zmes so kaki bossi in odločitve, če boš šel desno ali levo. Na kratko, kampanja je čisto linearna.

DarySLO.png
Link to comment

Se strinjam. S tem da jo še slaba zgodba, pomanjkanje raznolikosti, skrivnosti, dodatni naboji, ki so pa postavljeni tako, kot v kaki igri z devetdesetih, ko so se osvetljeni vrteli na mestu, naredi še slabšo. Če ne bi bilo co-opa bi bila kampanija v določenih pogledih celo podpovprečna. S co-opom je zadeva dosti boljša. Multilayer je pa imo zelo dober

podpis4cu.gif
Link to comment
Hmm, meni pa kampanja ni najboljša. Cel špil je nek linearen (GoW 1), prideš v sobo čakaj na sovražnike, pobij jih vse in dalje. In to se vse samo ponavlja in ponavlja. Zmes so kaki bossi in odločitve, če boš šel desno ali levo. Na kratko, kampanja je čisto linearna.

Seveda je kampanja povsem linearna. Linearen je tudi CoD, Halo in vsi ostali top FPSji, ne morš zdej pričakovat nek sandbox špil lol.

Gears of War je povzročil raztur predvsem s svojo motherfuckersko sceno, odličnim cover-up sistemom in grafiko.

Ne vem kaj si pričakoval, igra je izšla točno taka, kot smo jo pričakovali, oz. me je v nekaterih elementih še presenetila.

Link to comment

Na papirju mi gears of war nima niti ene stvari, ki mi bi bila ql.

- ne maram fpsjev

- na grafiko ne dam toliko

- nasprotniki ne padajo hitro

- alieni in svet v kakšnem se dogaja mi ni ql

- vse je sivo, darkersko ni pozitivnega vzdušja

- enovrstičnice me ne ganejo in machoti ala Duke Nukem

Skratka to je vse na papirju in sem se komaj spravil špil igrat, ampak me je čist not potegnil, kar je skoraj nemogoče. Vsi elementi, ki sem jih naštel, da mi niso ql, so v tej špili tako hudo narejeni, da je enostavno uiber.

Nisem mogel nehat igrat, pa čeprav pri teh letih ne igram več kot 1h od 1x.

T

Link to comment

Kampanija v Gearsih je zelo dobra, linearnost tu ni slabost, malce moti relativna monotonost okolice in ne tako relativna kratkost, vendar špil rešuje izvrstna gameplay mehanika, dobri spopadi in zapomnjivi trenutki. O pomembnosti zgodbe v temu špilu pa bi se dalo debatirati. Jaz menim, da niti ne rabi neke posebej zanimive zgodbe. Za co-op pa verjamem, da je zelo zabaven, čepav ga jaz nisem kaj prida igral.

Link to comment
Na papirju mi gears of war nima niti ene stvari, ki mi bi bila ql.

- ne maram fpsjev

- na grafiko ne dam toliko

- nasprotniki ne padajo hitro

- alieni in svet v kakšnem se dogaja mi ni ql

- vse je sivo, darkersko ni pozitivnega vzdušja

- enovrstičnice me ne ganejo in machoti ala Duke Nukem

Skratka to je vse na papirju in sem se komaj spravil špil igrat, ampak me je čist not potegnil, kar je skoraj nemogoče. Vsi elementi, ki sem jih naštel, da mi niso ql, so v tej špili tako hudo narejeni, da je enostavno uiber.

Nisem mogel nehat igrat, pa čeprav pri teh letih ne igram več kot 1h od 1x.

T

nehal sem brat pri ne maram fps-jev(malo se pozanimaj in boš ugotovil da gears ni fps)

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
Gears of War je povzročil raztur predvsem s svojo motherfuckersko sceno, odličnim cover-up sistemom in grafiko.

Ne vem kaj si pričakoval, igra je izšla točno taka, kot smo jo pričakovali, oz. me je v nekaterih elementih še presenetila.

Evo, se strinjam z vsem kar si napisal. Jst osebno niti ne maram igrati nekih akcijskih First-person/third-person shooterjev. Pa sem slišal toliko hvale o teh Gearsih da sem jo preizkusil in me je igra pozitivno presenetila. Cover up mi takoj prirasel k srcu, active reload tudi popestri celotno zadevo imo, v igri je stalna akcija in igranje masovnih gmot mišic je noro zabavno, sploh v dvoje.

Kampanija v Gearsih je zelo dobra, linearnost tu ni slabost, malce moti relativna monotonost okolice in ne tako relativna kratkost, vendar špil rešuje izvrstna gameplay mehanika, dobri spopadi in zapomnjivi trenutki. O pomembnosti zgodbe v temu špilu pa bi se dalo debatirati. Jaz menim, da niti ne rabi neke posebej zanimive zgodbe.

S tem se pa (razen z boldanim) ne strinjam. Ja, igra ima fenomenalen gameplay, vendar je pa kampanija čisto povprečna (oz. dobra če igraš co-op). Zanimiv boss je itak samo en (general RAAM), oz. 2 če šteješ še berserkerja kot bossa. Špil se mi zdi da tudi ne uspe ustvariti želenega horror vzdušja. Sama scena, kot je Vert rekel, je kul, ampak kakega rispekta/strahospoštovanja pred nasprotnikom (kot sem ga imel v kakem doomu3, bioshocku) pa nisem dobil. Potem je pa tu še AI, ki solidna a spet ne najboljša, slabo postavljeni checkpointi in razni ne najbolj posrečeni poskusi raznolikosti (tista vožnja z avtom). Zgodba pa imo naredi ogromno razliko, kar se imo strinja vsak ki je igral HL2 in podobne špile. Že liki, če je zgodba na nivoju, pustijo večji pečat.

Samo gre pač za multiplayer usmerjeno igro. Tukaj je pa imo majka :bowdown:

podpis4cu.gif
Link to comment

S tem se pa (razen z boldanim) ne strinjam. Ja, igra ima fenomenalen gameplay, vendar je pa kampanija čisto povprečna (oz. dobra če igraš co-op). Zanimiv boss je itak samo en (general RAAM), oz. 2 če šteješ še berserkerja kot bossa. Špil se mi zdi da tudi ne uspe ustvariti želenega horror vzdušja. Sama scena, kot je Vert rekel, je kul, ampak kakega rispekta/strahospoštovanja pred nasprotnikom (kot sem ga imel v kakem doomu3, bioshocku) pa nisem dobil. Potem je pa tu še AI, ki solidna a spet ne najboljša, slabo postavljeni checkpointi in razni ne najbolj posrečeni poskusi raznolikosti (tista vožnja z avtom). Zgodba pa imo naredi ogromno razliko, kar se imo strinja vsak ki je igral HL2 in podobne špile. Že liki, če je zgodba na nivoju, pustijo večji pečat.

Samo gre pač za multiplayer usmerjeno igro. Tukaj je pa imo majka :bowdown:

Pomanjkanje dobrih šefov oz. šefovskih spopadov je problem vseh sodobnih nažigačin.

Checkpointi so se mi zdeli dobro razporejeni, ustvarjali napetost v pravi meri.

Zgodba je na nivoju, a špil po tej plati niti ne poskuša konkurirati H-L2 in BioShock-u, ki sta nekoliko drugače zastavjeni streljanki.

Pa niti ne gre za primarno v multiplayer usmerjeno igro. Prej bi lahko rekel, da je multiplayer lep dodatek, posebej co-op način je (oz. naj bi bil) zelo dober.

Link to comment

Če pa misliš da so checkpointi dobro postavljeni, sva pa očitno igrala drugo igro, al je pa samo mene motilo da si moral določene filmčke ponovno gledati in si moral določene pogovore v hoji ponovno poslušati. imo bi checkpointi morali biti za temi pripravami na boj.

podpis4cu.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.