Skoči na vsebino

God of War


violaMB

Priporočene objave

Ne nujno, hehe :D

Itak da komaj čakam igro. Priznam, prvo jo bom DEBIL, ampak kojci ko bo pri nas na voljo, letim v BB (k sreči mam še neke bone tam :D)

je pa res, marca bo kr jeba pri nas. DMC4 za PC, verjetno Rock Band...

bolj se nagibam h Rock Bandu, kajti za valeto planiramo eno rundo Run To The Hills v Rock Bandu.

itak lead guitar by me. pa dobl bote youtube :D

ooops, dost offtopica.

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
nej i gdo povek pridem do taglavnih kaj nej nrdim tovčm ga dokler ne ne pokaže 0 pol stiskam nulo pol pa kr x al pa kr eno pokaže pa prtisnm pa je ze prepozn pa se mu spet life nafila nevem a sm jst ko neumn al kva

Button mashing sekvence'djot. Stisneš tipko, ki se ti pokaže na zaslonu (samo enkrat) in potem tako nadaljuješ. Ti verjetno kot nor klikaš o in potem, ko se ti pokaže x, stisneš že prevečkrat. Refleksi, ftw!

Link to comment

Ja, prav imaš, sem ravno gledal BM temo na mn3njalu, pa sem zamenjal. Aja , pa odgovor na tvoje vprašanje, ne, nisem nor, mislim pa, da bi moral ti premisliti o tem, glede na to, da sredi pouka igraš psp in 'moško' (moško? na tistih petardah videjih sem zapazil, da še nisi mutiral) kričiš.

Pa brez zamere moderatorji, ampak tole podjebavanje, ker sem se nekaj malo zmotil in mi folk pametuje, mi gre na jetra.

ok, saj ni problema, tudi jaz se ti opravičujem :happy:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.