Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Rainbow Six Vegas 2


shoelace

Priporočene objave

Habala, ne morem verjet da tega topica še ni sploh, če sem ga pa spregledal pa kr delete.

Anyway, gre za nadaljevanje ne tako legendarnega R6 Vegasa, ki smo ga mnogi spregledal, predvsem zarad neumnega multiplayerja in experience sistema.

2ka obljublja boljšo grafiko, več orožij, nov experience point sistem, novo kampanijo in ostalo nepotrebno šaro. Story mode se bo tokreat odvijal pred prvim delom, coop kampanija pa bo samo za dva igralca, ka rje čist neumna poteza.

BTW špil je že zunaj, vsaj v US, pa pri naših vrlih piratih, ki oglašujejo v modni jani in salomoncu. Odzivi so dokaj dobri, multiplayer naj bi bil fixan in naj neb bilo več toliko spawncampinga in ostalga sranja.

GI review (score 9.5):

http://www.gameinformer.com/NR/exeres/5 ... B9A011.htm

tom-clancys-rainbow-six-.jpg

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Si kdaj igral Rainbow Six igro ? Če bi, nebi tega nikoli rekel :red:

Drugače pa ja, komaj čakam igro moram rečt. Vegas 1 mi je zaenkrat najboljši v R6 seriji (igral sem: R6 1, R6 2, GBA verzija R6, Tulifon verzija R6, Rogue Spear, R6 Black Arrow, R6 LockDown, R6 Critical Hour, Vegas), čeprav Black Arrow ne zaostaja dosti za njim. V Black Arrow mi je bil najboljši multiplayer način (v Vegasu tega žal nisem izkusil). CoD 4 multiplayer ne seže BA multiplayerju do pet (BA = veliko bolj realističen, ima boljše mape itd.) še vedno pa CoD4 multiplayer ni slab (pravzaprav je odličen, a nažalost ne tako kot tisti v BA).

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

vegas sem glih koncal prejsni tedn.In morm rečt enkratna igra res!Grafika, igralnost, težavnost res 1A!Seveda, če bi malo prej vedel, da se lahko da co-op bi bilo še bolj zabavno!Kokr sem bral na nekaterih forumih so pisal, da je ista kot je bil vegas in, da se ni nevem kaj spremenilo in, da kao ni vredna nakupa.

xbox360 > all

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.