Skoči na vsebino

Wii in internet


mfbarca

Priporočene objave

aha, dej mi sam povej kje nej štiman nastavitve za tale router(vem da sem delu na eni strani sam sem to že pozabu)

Najbolj enostavno je da router priklopiš na Pc se nanj povežeš ( vedeti moraš namreč ruterjev IP) in v nastavitvah vključiš Wifi,.... drugače ima router tudi navodila za uporabo kjer ti natančno piše kako in kaj je z nastavitvami routerja. Lahko pa uporabiš Gorky-ev nasvet in kupiš PCMCIA Wifi kartico samo potem lahko Asus Router kar prodaš, ker ga verjetno ne boš več rabil. :beer::beer:

Edit: Tist CD EZ SETUP pa ne tlači v PC ker ti ne bo kaj prida pomagal, razen če so na njem navodila za uporabo.

Xsiluro.jpg

Link to comment
  • Odgovorov 68
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ja to varnostno kodo (da se ti kdo drug na obesi gor oziroma sheka notri) si nastimu, ko si nastavil router za PC. Verjetno si jo pozabu. :doh:

Ce ti jo ne uspe najdet/ugotovit, ti predlagam da resitiras router in ponovno nastavis kodo ter je potem vneses tudi za Wii.

Semper Wii :rock:

Lp,

Tomaz

Link to comment

Mene pa zanima, zakaj mi vedno disconnecta wii-ja po parih minutah.

Če začnem igrati kašno multiplayer igrico oz. če grem na opero. Na začetku vse dela normalno potem pa po 3-5 minutah vrže ven. Nato resetiram wii-ja in spet dela za 3-5 min.Pa updata mi čisto normaln, tut everybody votes channel mi dela vredu. Ko pa igram naprimer gh3 prek WFC-ja mi en do dva komada dela normalno, potem vrže ven in napiše disconnected during transmission. Povezavo mam pa žično. Router pa en od canyona.

HELP! :bowdown:

sk8errocker666.png
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
Gost polixenes

imam wireless, kamor se je wii BP connectal, me vprašal za gesla in se potem celo posodobil. Kje naj sedaj najdem tale Internet channel, da lahko browsam in zakaj mi ne delata niti News channel in weather ch... Vedno mi napiše, da trenutno ni na voljo.

Čudi me zato, ker upgradal se je lahko, ostalo pa mi ne dela...

Hvala za vsak odgovor...

Link to comment
imam wireless, kamor se je wii BP connectal, me vprašal za gesla in se potem celo posodobil. Kje naj sedaj najdem tale Internet channel, da lahko browsam in zakaj mi ne delata niti News channel in weather ch... Vedno mi napiše, da trenutno ni na voljo.

Čudi me zato, ker upgradal se je lahko, ostalo pa mi ne dela...

Hvala za vsak odgovor...

Pa še agreement moraš odkljukat.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 2 meseci ...

Ajaaa ... Pametno, ja. Samo kaj pol ti nakupi preko Wii Shopa ostanejo? ... Ker jaz sem že tri 20€ kartice tam ponucal in ne bi rad bil ob vse igre, ker še jih pol nisem preigral.

No, drugače jezik potem posebej izbiraš, ampak se spomnim da ko sem šel na nemški Wii Shop Channel sem mogo nege pogoje v nemščini potrjevat in mi ni najbolj sedlo.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.