Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

Ja prvič ko mi je poslal kodo je manjkala 1 stevilka.Potem mi je poslal celo kodo.

Ampak kodo ni delala.

Ko mi je drugič poslal kodo je blo napisanih vseh 25 črk...

Sej sem mu že zjutraj napisal da naj preveri kodo, in če mi je poslal kodo za UK račun.

Sam če model rabi 2 dni da odpiše, nimam pojma kok je tak tepec lahko odpr trgovino. :doh:

Edit: Zgleda da mi je model poslal kodo za US račun.

Sm mislo da ker sem pač kupo na Uk ebayu da so namenjena za evropo.

Upam da bo zdej poslal pravo kodo, pa je presrečen je da sm mu 2 kodi vrno ki bi ju lahko prodal.

Poštenost se ne splača. :doh:

Ne sej ne vse se ti enkrat poplača. :)

SLOpopo.png
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Ok...sicer se mi je ze zgodilo ampak nism pisal o tem...sem rekel pac...mogoce sm pozabu!

Vglavnem, danes prizgem xbox preden sem pakiral in dam vn DVD, nakar box po 30s ugasnem. Potem odklopim vse kablovje in box zdignem in pod le-tem je luza. Box pregledam in je ceu moker...hell se iz diska se je pocedilo! Zdej kondenza ni bilo, (sicer je bil box zravn okna ampak plz) polilo se ni nc...and i dunno wtf is happening...

Je kdo meu podobne tezave?

PS: Cakam da se posusi in upam na najbolje... :tepen:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Ej res...to se mi je drugic zgodilo....in pomoje se 100% ni nic zlilo!

However....ko sem prisel v Lj sem priklopil konzolo. Naj bi pocakal do vecera da se posusi....vendar ko sm surfau po internetu se je zacel odpirat in zapirat pogon. l4wl celo medtem ko je bil odprt je flipal vn pa not. Potem ga butnem iz elektrike in chattam z Relixom.....ko koncam chat se se enkrat sam od sebe odpre in zapre...

Phantom Xbox FTW! :mirror:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Moj problem:

4 dni nazaj igrava s kolegom BF: Bcompany...zunaj nevihta...oba imava napajanje povezano z belkin-ovimi prenapetostnimi zaščitami...nakar nama OBEMA hkrati konzola ugasne - 3 rdeče lučke. Mene je zmrazilo...nakar konzolo restartava in lepo igrava naslednje 2 uri. Konzoli pa nič....

Isto se mi je zgodilo med včerajšnim neurjem...spet 3 lučke...konzolo "reboot-am" in zadeva dela normalno cel dan...se ne pregreva,...

Zanima me, a je XBOX res tako občutljiv na napetostna nihanja, da se "nama" je to zgodilo....ali bo napočil čas za uveljavljanje garancije.

Konzoli sta "falcona" s HDMI-jem, kupljeni letos februarja.

Lp

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.