Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

zanima me glede transfer kita, ker bi prodal ta xbox360, ki ga mam zdej in nabavil novega. a potem to kolikor sem sedaj na hitro prebral skopira vse zadeve z xboxa na pc?? tudi demote itd.? potem recimo prodam stari xbox in ko čez čas dobim novega samo skopiram vse gor nazaj in bom imel spet kot prej... kaj pa glede gamertaga? prvo skopiram vse in potem ga zbrišem na stari konzoli.. potem mi bo na novi delal, ko se spet vpišem?

Link to comment

Transfer kit deluje iz enega diska na drugega, in ne iz diska na PC in potem na disk. Vsaj kokr jz vem.

Tko da edina možnost je, da imaš oba diska pri sebi ko to delaš. Kopiraš si lahko sejve in špile ki si jih kupu, ostalo itak lahko še enkrat povlečeš ko boš mel nov box. Aja, pa gamertaga ne rabiš nič brisat pa kopirat - samo recover gamertag daš na novi konzoli, in se ti prekopira vse v zvezi s tvojim accountom (avatar, GS, nastavitve..), samo savegami pa ne.

Link to comment

Kupu sm 2100 točk, ostalo mi jih je 200. Kako.. sledil sem različnim vodičem po forumu, kazalo je da je moj ip iz londona. Tako sem lahko kliknil download map pack 2 in začelo se je nalagati. Ko je prišlo do 100% pa je napisalo map pack 2 cant download. Enako z map pack 1. Govorim o call of duty 5. Kaj storiti ? So zdaj moje točke izgubljene, vsebine pa ni ? Ko grem na marketplace pa je pod map pack ena in dve kljukica in piše download again. To pomeni da imam to vsebino nekje ? pomagajte prosm

Link to comment
a si imu tud na xboxu london ip al si slučajn sam na compu proxy naredu.

Ja na kompu sm si naredu VPN novo povezavo in mi piše k grem na whatsmyip da sm v londonu. Zdaj pa to rabim prenest na xbox verjetno. Imam siolov usmerjevalnik, kabel iz xboxa gre v usmerjevalnik nato pa še en kabel iz usmerjevalnika v računalnik. Na računalniku vse deluje, na xboxu pa ne vem kako vzpostaviti povezavo.

Link to comment

Dej to probi: stisni sredinski XBOX button, dvakrat dej DESNO, zberi

Account Management pol pa Download history in bi ti moralo pokazat vse kar si dal dol.

Nisem še probal, ma tam bi ti moglo dovolit ponovni daunload... :disbelief:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Bom kar na kratko opisal moj problem. V glavnem fasal sem RROD, ampak bolj čuden....

Preden sem šel na dopust za 10 dni(24.6.) nisem Xbox-a igral kaki teden. Pridem z dopusta, prižgem Xbox in vrže mi RROD. Zdaj nevem točno kako je z zadevo, ampak ni RROD napaka, ki je posledica previsokih temperatur v Xbox-u? Kako sem potem sploh dobil RROD?

Well anyway, to se je zgodilo včeraj zvečer, ko sem Xbox prvič prižgal po 17 dnevih. Danes zjutraj ga zopet prižgem da sprobam še enkrat zadevo in Xbox spet dela. Tudi v igro sem že probal it in sem igral 20 min brez problema, nato pa sem ga sam ugasnil.

Any ideas? :lol:

Edit: Imam Elite, Falcon verzije.

Link to comment
škatla je pač čudna zverca. RROD je general hardware failure, lahko ga je karkoli zmotilo za trenutek in ti je prijavil napako. Tudi če dobiš rrod, lahko ga sam popraviš, če nimaš več garancije. Jaz sem uspešno popravil in rrod in E74.

Hvala za odgovor! Ga bom kasneje igral in če mi bo javil RROD, bom pa vnovčil garancijo.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Danes sem dobil Gold membership card za Xbox Live ampak zadeve ne morem vpisati, ker se mi Xbox ne poveže na Xbox Live. Ko testirasm povezavo preko "Test Xbox Live Connection" uspešno zakluči prva dva testa (connected pri network in internet), Xbox-Live pa je Failed. Nastavitve so sigurno pravilno nastavljene (nastavil sem tudi preusmeritve portov na Siolovemu modemu na lokalni IP Xboxa). Kaj naj storim oziroma kje je problem?

p.s. pred tremi meseci je zadeva še delala, ker sem ga uporabljal za MSN, danes sem pa po dolgem času spet priklopil kabel, da bi vpisal številko zlate kartice pa zadeva ne dela več.

Link to comment
Danes sem dobil Gold membership card za Xbox Live ampak zadeve ne morem vpisati, ker se mi Xbox ne poveže na Xbox Live. Ko testirasm povezavo preko "Test Xbox Live Connection" uspešno zakluči prva dva testa (connected pri network in internet), Xbox-Live pa je Failed. Nastavitve so sigurno pravilno nastavljene (nastavil sem tudi preusmeritve portov na Siolovemu modemu na lokalni IP Xboxa). Kaj naj storim oziroma kje je problem?

p.s. pred tremi meseci je zadeva še delala, ker sem ga uporabljal za MSN, danes sem pa po dolgem času spet priklopil kabel, da bi vpisal številko zlate kartice pa zadeva ne dela več.

Kako si lahko naštimu porte ??? jst sm pr amisu samo sem na siolovem ozemlju zato imam tudi njihou modem in se ne da naštimat portou ker je modem zaklenjen... in zato ne morem uporablat XBL

Link to comment

Mal bl podrobno... Jst sm zdej zrihtu zadevo glede modema tako da mi dela use normalno. Vsa stvar je u tem da morš ti modem ˝naštimat tko da ti sam omrežja išče˝

na siolovm modemu narediš tko:

1. v intrnetnem brskalniku upišš 192.168.1.1 ( brez http:// mislm)

2. uporabniško ime pa geslo ( oboje) je user ali pa admin...

3. greš pod zavihek internet...

4. klikneš connect potem pa za geslo in uporabniško ime ki je zahtevano upišeš svoje uporabniško ime in geslo od interneta ki ste ga dubili ob sprejemu naročniškega razmerja

5. potrdiš in to je to

To je samo za tiste ki morajo ob zagonu računalnika dan tm na vspostavi povezavo ustali mate pa to že narejen.

Jst sm to naredu in mi dela use zelo dobro...

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.