Skoči na vsebino

Counter Strike Source


iLichu

Priporočene objave

  • Odgovorov 79
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

EJ men je ilichu napisu da lahko nekak dobim mal weč FPS-jev sam men noče une "konzole" odpret a kdo ve ka bi lahko blo ???? pls help :crybaby: :crybaby:

Ja. Option, pa pod tm k si nastimas tipke, klikn na dodatno, al advanced, nekej taga....in tm potrdis "enable console on "[neki]"". Pol pa prtisns tipko levo od enke

Drgac pa obstaja mod, ki ti grafiko se poslabša. Jst mam 512rama, 1.8GHz, procesor 3100+, radeon 9550. Brez moda mam recimo 24fpsjev, z tisto zadevico pa malo manj kod 70. Splača se!

Nimam pa pojma ke bi zadevo dubu, men jo je frend poslal, povedal kam skopirat in kako jo omogočim v igri....sam tok d veš d to obstaja :D

Ok, ko boste se zmenik in vsi pobavl gremo enkat špilat, dele so pučitnce!

Pa kdorkol je dal predlog za klan....nc hudga nebi blo, ampak za klan mors bit DOBER, če bojo vsi na novo kupil bojo vsi ZANIČ :lol:

Link to comment
Ok, to bomo šterje....pa Pek ga najbers ma, pa PaNdEcK si bil neki pameten prej, mas tud?

To ns je lih 6....

Pa se bomo prek xfajerja zmenil, sam jst morm najrej novga nardit, kr tastarga nevemzakaj noče povezat....

Jaz sem včasih igral gusarsko verzijo in se moram pohvalit, da sem skoraj vedno bil med top 5. Zdaj pa sem začel študirat, da bi ga ubavo. Če bom, vam sporočim ;)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.