Skoči na vsebino

TrackMania Nations (Forever)


NoWii

Priporočene objave

  • Odgovorov 55
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Lol, spomnil si se zbrisati...

Jst tud ze dolgo nisem cistil kompa...ampak ta itak ni moj (druzinski pac) in ga pucam le ob nuji. Moj se pa bol malkat na net poveze, pasetakrat nod ubistvu za vse poskrbi.

Back to TM: Ker je vas slovenski rank? da vas slisim :D

Jst sm bil kak tedn pa pol nazaj 104 (semizdi), pol pa do vceraj nism nc spilal, pa sem padel do 170 (spet priblizno :D ).

Kje je pa moja KSi konkurenca? :bringiton:

Link to comment

Sej jih je ze dost (zazdej) res d mas sam 5 avtov (al kok), ampak trackmanij je pa ogromno! Če stejes tud dodatke (tele zej bom iz glave nastel, mozno d bom kej faliv):

TrackMania Original

TrackMania PowerUp!

TrackMania Classic

TrackMania Sunrise

TrackMania Sunrise Extreme

TrackMania Nations ESWC

TrackMania Nations Forever

TrackMania United

TrackMania United Forever

Drgac pa tele nase TM ze dolh nism spilu...dele nasledn tedn mam se bombandiranje v šoli, pol bo pa spet cajt za TM. Cilj: pridt vsaj med prve 80 v sloveniji :D

Link to comment

@bmxrider:

odvisno od serverja. Ni ga serverja, kjer bi bile same take mape, nevem napamet.

@matjaz:

ja se da. c si prek steama: zazeni konfigurator, tm bi mogl bit (udpres my games, z desno kliknes na trackmanio pa izberes opcijo, kjer pac nastimas grafiko itd)

upam d je tm

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.