Skoči na vsebino

[Uradna tema] Assassins Creed


Priporočene objave

  • Odgovorov 252
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Zaradi tega, ker je igra zasnovana tako, da preden izves koga moras ubiti, oziroma kje je ta clovek ti vzame vec casa, ko isces razne sledi po celem mestu (sicer so povsod markerji tako, da ni brezveznega tavanja, ampak vedno ves kaj moras storiti). Jaz delam vse side queste ( resujem ljudi, ki so zagresili krajo pred vojsko in tako naprej). Kar je najboljse je to, da je veliko razlicnih udarcev, ki niso zagovedano tezki za izvedbo, kot pri nekaterih drugih igrah in se po vsakem pretepu pocutis, kot assassin master g33k :hyper: . In pa sablanje je zelo realno. Pa se 3 razlicna orozja imas :bringiton: poleg svojih rok.

V igro se zelo zlahka uzivis. Sploh assassination questi so fajni ali pa, ko koga zasledujes v temno ulico.... bwuhahahah..... in..... backstab :evil: ...... in.... bejzmo na streho! :beer:

Link to comment
Lej.

Od 2007 odštej letnico mojega rojstva (torej 1989) in dobil boš mojo starost? Preprosto, ka-li?

In če še komu skater s svojimi posti ne daje vtisa da je star 5 let, potem se mal zamislte.

Ja in kaj ima veze zdaj njegova starost? Bi prej rekel, da glede na to, da si 89 letnik prej tebi nekaj manjka, da se spravljas na skaterja glede let.

Leta pri igrah tak nimajo vec veze, saj jih nihce ne uposteva, oziroma so malo pretirana.

Link to comment

Kaj pa če bi raje pisali o igri, namesto da se "predrkavamo" katera konzola je boljša.

Evo jest sem jo včeraj in danes malo testiral in lahko rečem, da je to res prava "next gen" igra, kar se tiče grafične plati in igranja. Pravi užitek je skakati, plezati in se boriti...:). Edino začetek me je full presenetil (nisem hotel nič brati o sami igri pred izidom), neki moment sem celo pomislil, da sem vstavil napačen dvd, lol :crazy: (stupid me).

hasta la victoria siempre

www.3d-svet.com

Link to comment
Bolj tekoce? Zakaj potem IGN govori, da ma ps3 verzija mal bolsi frame rate ...

Sicer pa who cares ...

Edino kar je je to, da je mal drugace osvetljena pri 360, druga pa vse isto.

Dokazano je tole kar je sebek reku vse res. Dejansko je na cajte na PS 3 tako nizek framerate, da je povsem neigralno.

Pa ni treba jokat, ker Tools of Destruction grafično poseka vse X360 špile. Mogoče z izjemo Mass Effecta.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.