Skoči na vsebino

[Uradna tema] Assassins Creed


Priporočene objave

  • Odgovorov 252
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

To je cisto odvisno od vsakega cloveka.

Mene je ta spil bolj ocaral, kot katerikoli drugi in verjemi, da sprobam ogrooomno spilov.

Nekako se mi zdi, da je realizem boljsi, kot pri katerikoli drugi igri. Toliko ljudi, svet, grafika, zvok, stil... Zgleda bolj realno, kot katerakoli druga igra.

Zgodba je pa res zelo dobro speljana in ima nekako smisel v realnem svetu, kar pri vecini iger ne zasledim (seveda je zgodba dalec nerealna).

Gameplay me je pa res najbolj presenetil in animacija. Posebej tiste asasinacije.

Jaz bi dal spilu 9,8 medtem, ko bi dal recimo Mass effectu 9,5 in Bioshocku 9.1.

Link to comment
Po tretjem killu kjer ubiješ tistega dohterja, sem sel po navodile za naslednjo tarčo.

Ampak ko dobim navodila in odidem iz biroura me na mapi nikjer ne pokaže objective kjer moram kaj narest.

:headscratch:

Če se prav spomnim se ti je "odklenil" novi del mesta (ritch ali poor ali nevem kater že pač)

Jaz sem šel tja not in probal najti en visok stolp da se razgleda, potem mi pokazalo ostalo(za rešit prebivalce zbiranje podatkov etc.).

Samo ne kaže na gpsu ali na mapi, bo treba orla poiskati :lol:

Nekako tako je meni bilo :headscratch:

Link to comment
Po tretjem killu kjer ubiješ tistega dohterja, sem sel po navodile za naslednjo tarčo.

Ampak ko dobim navodila in odidem iz biroura me na mapi nikjer ne pokaže objective kjer moram kaj narest.

:headscratch:

Če se prav spomnim se ti je "odklenil" novi del mesta (ritch ali poor ali nevem kater že pač)

Jaz sem šel tja not in probal najti en visok stolp da se razgleda, potem mi pokazalo ostalo(za rešit prebivalce zbiranje podatkov etc.).

Samo ne kaže na gpsu ali na mapi, bo treba orla poiskati :lol:

Nekako tako je meni bilo :headscratch:

drži

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
Še vedno nihče neve kako se noži kradejo? :lol:

Unim bajskom jih moreš na ulici ukrast.

So se mi zdeli sumljiv, ker se jim vidi da jih imajo vse okrog :lol:

Samo kako pa se začne pač stealing faza?

Targetaš potem pa kot ko kdareš "informacije"?

Mislim da ja... Targetaš poltem pa se mu priplaziš za hrbet pa gumb.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.