Skoči na vsebino

Pokemon Pearl & Diamond


MaHe

Priporočene objave

V GTS menjaš svoje pokemone le za tiste, ki jih imaš že v pokedexu. A oseba, s katero menjaš, se izbere naključno med vsemi uporabniki GTS.

V Pal Parku preneseš pokemone iz svojih GBA iger (Ruby, Sapphire, FR, LG, Emerald) v svojo DS igro.

Če pa hočeš menjat s točno določeno osebo in dobit pokemone, ki jih še nimaš v pokedexu, boš moral iti v kletne prostore pokecentrov.

3DS FC: 5284-2745-9963

Link to comment
  • Odgovorov 539
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

imam še samo eno vprašanje(3 ure sem se zajebaval pa gledal po youtubu pa netu pa nič) : kako prideš v sunyshore city-en moški ti zapira pot in pravi, da ne moreš iti v to mesto ker nekaj delajo ali kaj takega. če se gdo spomni kaj je naredil, prosim naj pomaga :car::car::car::car::car::car: :amazed: :amazed: :amazed:

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

aha..zaj sem šel v knjižnico v canalave city pa sem tam srečal lucio pa profesora. zaj pa moram do vseh treh jezer na lov za palkio pa dialgo. mogoče bom takrat lahko šel v sunyhore city

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

ja imam še en problem:na mt. coronet sem šel pa zmagal z vsemi iz team galactic potem pa eden od njih stoji preh enim vhodom pa ne moreš skoz (pravi da je zgubil ali nekaj takega). pol pa sem še šel gledat na youtub, pa je oni ka je igral šel skozi drug vhod čez slap- jaz pa nimam tm waterfall- dobiš ga pre v sunyshore cityju. jooooooj :annoyed: :annoyed: :annoyed: :annoyed:

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

a še mogoče kdo ve, kje bi si lahko hitreje treniral pokemone (spravil do višjih levelov) razen v travi? je še kje kakšen center ali kaj? battlal pa sem se že s vsemi ki so mi prišli nasproti

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

ja 2 rare candyja mam samo, kupiti pa se ne da :crybaby: :crybaby:

pa mam še eno vprašanje: eni pokemoni rabijo kamne, da se razvijejo. npr: onix rabi metal coat- in jaz sem mu gal da, pa se ne razvije. pa rioluja bi rad razvil v lucaria!!

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

To z onixom mors menjat =) Riolu pa te more met rad da se razvije, tako da da ga pelji na masazo v ono mesto ko je tretjy GYM (veilstone city se mi zdi) se bori dosti z njim ( ne sme umret !!!!) in daj mu cink pa te fore za attack, defense, speed, sp. attack in pa sp. defense. potem naj dobi lvl pa se bo razvil.

82640-JR97UNR.gif
Link to comment

onix mora holdat metal coat pol ga treadaš z osebo ki ima pokemon pearl/diamond pa se bo ob menjavi razvil ampak v pokedex se bo zapisal samo osebi ki si ji ga treadal tko de ti ga more treadat nazaj.In če rabiš prav steelixa jih je v iron islands ogromno.In riolu ni treba dajat vseh teh zdravil 1 x na dan ga pelji na masažo vozi tga po contestih (naj ima čim več ribonov) in vglavnem se moraš z njim fajtat proti ostalim pokemonom vedno ga imej na 1 mestu ( v teami) ne dajaj ga v škatle (pc box) in ko ga v bitki rani ga moraš takoj peljat v pokemon center pa faintat ti ga ne smejo pa še to v lucaria ga razvij pred 35 levelom (takrat se lucario navadi aura sphere odličen napad)

One and only...

...me.

Link to comment

da si ne boste mislili zakaj toliko sprašujem- pokemon diamond je moja prva pokemon igra ki jo igram. zato nekje je treba začet ;)

p.s. - kje za vraga ste našli kakšne masaže za pokemone?

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.