Skoči na vsebino

Pokemon Pearl & Diamond


MaHe

Priporočene objave

  • Odgovorov 539
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

p.s. - kje za vraga ste našli kakšne masaže za pokemone?

V Veilstone City najdi hiso pred katero je nek obritoglavec spredaj =) noter bo neka gospa ko te vpras ace so pokemoni kaj zmuceni, odgovori z Yes izberi pokemona, in ti ga zmasira, ter dobis nek item za pokemon predstave.

82640-JR97UNR.gif
Link to comment

če vstopiš v mesto iz južne strani skoz vrata greš skrajno levo potem po stopnicah in tam je ta pleško ki ti bo rekel:˝If someone uses Embargo on your Pokemon,it becomes impossible to use any items on it.Anyway,enjoy your visit to Veilstone,the city of...well,stone.˝

(to reče u pearli za diamont ne vem)

One and only...

...me.

Link to comment

raje ne katerega ki vzame recoil ker bi rioula ubilo in bi šel happines ja odvisno kater level je.(ko se mi je izlegel iz jajca z njim nism mogu ubit niti bidoofa lv. 2 pa sm ga nauču facade k ma dost atacka)ti ga nauč kašn TM ki ima visok critical pa velk napada ne ve,m kašnga točno poglej po serebiiji in psypoku :china:

One and only...

...me.

Link to comment

kerega od naslednje naštetih pokemonov bi bilo najbolj smiselno natrenirati?

-machoke - 36 lv.

-sneasel - 34 lv.

-medicham - 36 lv.

-haunter - 40 lv.

-noctowl - 35 lv.

-graveler - 33 lv.

hvala

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

haunterja ne trenirat ker ima nešteto weaknessov in zelo malo defensa je hitr in ima ful sp. atacka sam ga ubije takoj.machoke je precej dober sam ima slabe statse sam napada dost pomojem se ti splača trenirat sneasla ker je odličen je dark/ice in ima kar v redu napade v weawila ga pa žal ne boš mogu razvit dokler ne prideš v victory road(al pa če ti lohk kdu treada ta item s pokemonom(prek GTS-a).sicer pa od tu naštetih pokemonov ti ne bi nobenga priporočal trenirat če rabiš pokemona za v team 4ever mi raj napiš kašn team maš za zdaj pa ti bom kaj priporočal

EDIT:al to je tvoj team?

One and only...

...me.

Link to comment

ne, ne to definitivno ni moj team. pa tudi ne za 4 ever. za zaj ko premagam šefa bi imel ta team:

-infernape

-steelix

-roserade

-lucario (ne vem ker še je komaj v 11. lv.)

-sneasel

-drifloon (ne vem če)

-golbata čem razvit v crobata

-machoke

Zdaj mi lahko kaj priporočaš?

Kakšen team da si šefa premagal si ti mel?

Pa ker infernapov attack najbolj škodi gyaradosu?

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

MOJ TEAM JE BIL:luxray 49 lv.,lucario 54 lv. ,infernape 50 lv.

teh ni blu treba uporabt:floatzel 32 lv.,steelix (sm ga meu za hmje uporablat)gyarados 25 lv.

jaz sem ga takoj sesul tistga šefeta od galacticov.

in glede tvojga teama:ifernapea mej u teami,steelixa tud,roserade n vem ker jo nimam lucaria zlevelaj do ene 50 lv.ja in j super,sneasel ja, drifloona ne,golbata tud ne , in machoka pa če ga boš razvil v machampa

če bi ko si začel igrat levelav shinxa bi šefa sesu ku neč.

EDIT:nabav si kašn električen tm npr. thunderbolt TM 24 ga kupiš v veilstonu za 10 000 žetonov in pol ta tm nauč koga iz tega teama

One and only...

...me.

Link to comment

ja infernapa mam u 66 lv. one pa okoli 40. lv. bom potem ja za spremembo nekaj električnega uporabil-pa ni malo drago?od kje bom dobil toliko?

keri attack pa najbolj škodi gyaradosu?

a si mogoče kaj kopal pod zemljo. jaz sem našel že veliko kamnov pa nevem kaj naj z njimi-s tistimi ki jih ne morš dat v torbo?

pa si našel fosil in šel v eno mesto ga dat enemu moškemu da da cranidosa?

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

cranidosa lahk dobiš sam v Diamondi (skull fosil).jezd pa igram pearl gyaradosu najbolj škodi ta napad zap canon   sam ga ti skor 100% nimaš de bi bil v tem primeru thunder pa ni tak drag ga dobiš v uni veliki trgovini v veilston cityju se mi zdi de j TM 25ker je gyarados water/flying kar pomeni de dela elektrika 400% nanj.btw tisti kamni ki jih ne moreš dat v torbo so namenjeni da jih zamenjaš z trgovci za kakšne pasti al pa pohištvo za v secret base

http://www.psypokes.com/dex/techdex/192

One and only...

...me.

Link to comment

Za tist skull fossil dobit greš v underground izkopavaš dolg cajta pa dobiš skull fossil(if youre lucky) pol greš s fosilom v Oreburgh city v muzej ga daš enmu tipi za pultom pol greš ven iz muzeja pa nazaj not(glej da maš prostor za šeenga pokemona v teami pa dobiš cranidosa:sicer pa je več fosilov za več različnih pokemonov:

Dome fosil-kabuto

Armor fosil-shieldon

Claw fossil-anorith

Root fosil-lilep

pa še en fosil je sam n vem ngovga imena vem pa de dobiš omanyta

Kakšen trade?

In za thunder naučit obstaja miljon pokemonov brez problema bi ti prek wi-fi ja treadu mojga luxraya j 62 lv. sam mi n dela wi-fi

tle ti bom dal link kire pokemone lahk naučiš thunder:

http://www.serebii.net/attackdex-dp/thunder.shtml

če ne pa lohk proti gyaradosu uporabiš kakšen močen travnat napad z roserade kak solar beam ga kupiš u veilstonu

One and only...

...me.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.