Skoči na vsebino

Battlefield 2:Special Forces [PC]


Priporočene objave

  • Pred 4 meseci ...

Jaz imam BF2 ki je piratski in mi normalno dela ko ga crackam. Ko pa naložim še BF2 special forces pa se zgodi tako------ pritisnem na ikono, se mi pokaže črn ekran, malo počakam in me vrže nazaj na namizje. Nevem kaj naj storim :crybaby: Tudi če inštaliram patch 1.2 se mi zgodi isto :crybaby: :headscratch:

Link to comment
:a_a: mami mi ne dovoli da kupujem igre kr prav da je to zapravlanje denarja :cash: . :puppy: , :annoyed: , :tard: .Sej mi kupjo učasih kakšno PC igro ampak če mi jo, mi jo stari starši (dedi & babi)

No če gdo ve naj mi prosim, prosim, prosim,... pamaga :(

GUNER, na tem forumu je piratsvo prepovedano. Nima veze če ti mami ne pusti kupiti originala, pač ne omenjaš tega na forumu. Bolje, da mi ne odgovoriš ali omenjaš še kakega piratsva, ker bo to prebudilo admine :evil: .

Link to comment
:a_a: mami mi ne dovoli da kupujem igre kr prav da je to zapravlanje denarja :cash: . :puppy: , :annoyed: , :tard: .Sej mi kupjo učasih kakšno PC igro ampak če mi jo, mi jo stari starši (dedi & babi)

No če gdo ve naj mi prosim, prosim, prosim,... pamaga :(

GUNER, na tem forumu je piratsvo prepovedano. Nima veze če ti mami ne pusti kupiti originala, pač ne omenjaš tega na forumu. Bolje, da mi ne odgovoriš ali omenjaš še kakega piratsva, ker bo to prebudilo admine :evil: .

pssssssssssttttttttt you will awake the ADMINS :wtf: :?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.