Skoči na vsebino

Unreal Tournament 3


Repminister

Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...

Če poznaš finte UTja, potem špil dogaja. Kontrole so super, igra je hitra, ownanje n00bov (macro) :D . Definitivno priporočam. Motita me le 2 stvari. Od slovencev je noben ne igra resno in pa matchmaking. Voicechat bo jesenski update popravil. MP najbolj šibka točka, kaj boš rekel da je SP boljši? Že od prvega UTja je 90% povdarka na multiplayerju in tudi tukaj ne razočara. Moraš si vzeti čas, spoznati orožja, naučit se dodgat, spoznati nasprotnika, prilagoditi taktiko in v tem je čar UTja. Aja pa najbolši gun v špilah je notri. Shock Rifle - Shock Combo :bowdown: :bowdown:

Link to comment

U bloddy n0b! Naming n00bz is not important! :D

Caki caki, da fasem kar rabim....tem tok spownu, da naus vedu z kvas sploh kupu kunzolo!!!!

l4wl btt:

Umm...meni je spil cist hud as well! All t3h hype je res priceless in se tr00 efekti za headshote, ter multi kill-e! ZAKON!

And wtf is with all of you guyses complaining bout the sens? Vse na full pa gres...btk! Ko sem meu na default, sem se lahko pritozeval! Po prvi igri pa je blo ze kewl, ko sm naviu nastavitve. Sicer nism igral veliko, da bi vedel tocni setting ampak anyway....

Pomoje je res edina napaka NEmatchmaking, ter mukotrpno pogovarjanje.

Pa jaz res ne vem al oni resno mislijo al se samo zajebavajo. Verjetno so bli testerji spila vsi gluhonemi g33ki, ki niso rabili niti besede za popolno teamsko sodelovanje. I mean cum on....

Kot da bi izkljucil Barbie iz Barbie horse adventure.....the terror! :tard:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

meni tale ut sploh ne sede, ne vem sicer zakaj, samo vedno ko samo pomislim na to da bi ga igral mi postane slabo. poleg tega da igra nima vključenega nobenega matchmakinga je imo butasto, glede na to da je povdarek na multiplayerju, da voice chata sploh ne omenjam.

pač to je moj okus in sem glede fps-jev dokaj zahteven. trenutno mi najbolj dogaja cod 4, katerega pa ne vem če bo prehitela katera druga igra v smislu kvalitete. no mogoče cod 6(cod5 bo polomija imo, glede na to kaj so naredli s 3-ko)

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.