Skoči na vsebino

[Uradna tema] Halo wars


SoftyPro

Priporočene objave

Že dolgo nisem igral strategije, na xboxu pa sploh ne, tako da sem res bil presenečen v dobrem smislu. Igra je tekoča, kontrole logične, gameplay je ravno dovolj hiter. All & All sprobi, pa boš videl če ti je všeč. Če bi imel keš bi takoj kupil LE, da bi zravn še dobil nove mape za H3, samo bom žal moral počakati :puppy:

Link to comment

Jah, če bo dost ljudi to igralo, pa če bo denar, si bom mogoče tud jaz dobo LE... Sicer je to moja prva strategija sploh na konzolah, tak da se še malo lovim, ampak vseeno. Nekaj sem čital, da če nabaviš LE, dobiš polek vsega še custom paintjob za warthoga, just what i always wanted in Halo 3 :D

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Nekaj skrivanja bo bajtah in razbitinah ipd. je, vsaj v demu. Drugače me pa resno skrbi pomanjkanje enot... Sicer dobiš ob upgradanju enot neke nove variante - iz navadnih marincev lahko razviješ recimo ODST soldierje, ampak kaj druga pa ni. Dve fakciji, UNSC ma recimo 3 različne pehotne enote, 2 al 3 različna letala, vodnih vozil seveda nobenih. Sicer ne igram strategij kaj dosti, ampak to se mi zdi precej malo.

Tud skirmish ni kaj preveč težek, vsaj ta v demu ne. Mel sem težavnost nastavljeno na drugo od treh, kar je za moje izkušnje z RTSi kr dovolj, pa sem jih dokaj na izi obrnil.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Ja no meni je na gameplayih zgledalo takole, par enot pehote zmečeš skup pa napadaš, manjše sovražne enote takoj padejo. Kaj tanki scorpioni imajo kakšen vpliv na bojišču recimo da niso sam mal večja enota z mal vel healtbar in močjo izrelka, pa zračne enote , sicer pa po eni strani čisto prav da ni nekega grajenja baze da imaš samo eno skupno.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Oh wow, čisto noben ne igra? Anyways danes sprobu online in je kar dobro, če ne naletiš na n00be v svojem timu seveda. Žal jih večinokrat fašeš in modeli v 15 minutah naredijo 2 hoga in 3 vojačke in nobene nove baze, WTF. Jst igram počasi, sam to kaj pa na livu nekateri delajo je pa 2 much, nekakšen n00bpr00f test za online igranje bi mogu bit...Anyhow come f-ing play ppl!

Link to comment

Imaš še special enote(Hawx, pa nadgradnja tanka Scorpion, sem pozabil kako se imenuje), ki jih v demotu ni bilo. v drugem taboru imaš leaderje z posebnimi močmi, kar naredi multiplayer awsam. Zdj sm igral ene par 1vs1 in vse zmagal w0000 love it. Kampanja je dokaj razgibana, je par misij, ki izstopajo, overall je pa tipična strategija. Mogoče je nekoliko prekratka ampak imaš MP, ki ti nudi veliko več. 15 misij je drgač...kake 10-15 ur imo srednji težavnosti

LoL še v strategiji je občutiti takšen lag, da je igra skoraj neigralna. Microsoft :bowdown:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.