Skoči na vsebino

VODIČ:Kako instalirati custom RCO(Flash_0) teme


taddy1449

Priporočene objave

V tem vodiču vam bom pokazal kako instalirati oz. na PSP dobiti RCO(Flash_0)teme. Pri nekaterih RCO temah si lahko zabrickaš psp, če ne delaš tako kot je pravilno.

TO IMAJO LAHKO SAMO PSP-JI S CUSTOM FIRMWARE

1.Pojdi v recovery menu...PSP najprej ugasneš tako, da držiš gumb power tako dolgo, dokler se ne ugasne,potem gumb power spustiš.PSP zopet prižgeš, vmes pa držiš R gumb.

2.Ko prideš v recovery menu izberi "Advanced". Nato pa izberi "Toggle usb (flash0)". Takrat moraš imeti USB kabel priključen.

3. Na tvojemu PC pojdi v ˝Moj Računalnik˝ in izberi ˝Izmenljiv Disk X˝(X je črka tvojega PSP za katerega ga tvoj PC prepozna... npr. moj je G)

4.Sedaj pa kopiraj vse tri mape ˝vsh˝, ˝dic˝ in ˝font˝ nekam v tvoj računalnik, kjer ga ne boš izbrisal(tut slučajno NE)ali pozabil(pa najbolje je, da daš te tri mape v FLASH_0 mapo).

5.Sedaj pa odpri mapo ˝vsh˝ in nato ˝recource˝(X:\vsh\resource).

Odpri fajl-temo ki si jo zlodal in kopiraj vse RCO fajle( to so fajli, ki se končajo z .rco in se ponavadi nahajajo v mapi ˝resource˝,ta pa se nahaja v mapi ˝vsh˝ in ta se nahaja v ˝flash_0˝, ni pa vedno tako), ki so shrajeni v downloadanem fajlu in jih prilepi v ˝X:\vsh\resource˝.

6.Sedaj pa v recovery menu pojdi back(sedaj se je USB povezava izključila) in nato exit.

7. To je vse.....

PS:8. V primeru, da ima downloadan fajl- rco tema tudi CTF fajl, potem ta ctf fajl kopiraš in prilepiš v X:\PSP\THEME\ctf fajlček in potem greš tudi pod settings> theme settings> theme in dolčiš tisto temo( daš apply).

Glede tem pride še veliko vodičev... :beer:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Hehe.. :D ma sej pomoje, če me bodo kej sprašval jih ne bo tok velik, ker za psp tukej ni tok velik zanimanja.. :) bom pa kadar bom imel čas vsem odgovoril :hyper:

Meni se pa zdi da je še kar veliko zanimanja za PSP tukaj na KSI.

Amak še večje zanmanje pa je na www.pspslo.tk tja folk bolj hod kadar se gre za PSP.

We are red we are white we are fuckin dinamite!!! !

Link to comment

Ja, od psphackerja stran....

Je ze dokaj zapuščena drgač. Človek je napovedoval velike spremembe (domeno .com, nov izgled, popravil nekaterih delov, ki niso delali najbolje in celotno zadevo v slovenscini [semizdi]), vendar je od tega uresničil samo nov izgled. Sej semizdi d več sploh ni mogoče nardit (koker jst vem je stran narejena v brskalniku)...sem bil v njegovi ekipi, ko se je to dogajalo :D . sem mel nov logo čez...ki ga pa tud jst nism dokončal (neke osnitke sm mu posiljal)...mislim, da bi moral biti tam clo admin, a sem nehal obiskovati zadevo.

Anyway, mislim da se tukej vseeno več dogaja v PSP sekciji. Če ne drugega, je vsaj bolj urejen in lepši forum.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.