Skoči na vsebino

go explore


Draze

Priporočene objave

Misliš gps go explore...če ja jah nwm...sm pa predučerišnjem ga vidu u trgovinu u Trstu(u slo ga itaq nimajo) in stane 149 Eurov nism lih natančen pogledu sam zgleda kr dobr. Maš ga tko na stojalu, seveda Slovenije pa še kšne države ni vključene,tko da morš zdownloadat mape in jih notr dt.

Tko še za informacijo u tisti trgovini je zelo velik dodatne opreme za psp:

-slušalke logitech,res ful hude

-močnejša baterija za slim posebi, pr fatu je pa tko da maš še posebn polnilec - ni kabel ampak podoben polnilec kt za navadne baterije

-torbice za psp(10 Erouv pa 8 Eurov)

-stojalo

-wifi usb key - to je ključ, ki ga utakneš v tvoj komp(mora imeti xp windows) in potem ti lovi internet na psp-ju in lahko igraš tu igrce na spletu!!!!Ni potrebno imeti še brezžičen router.In je tut za PS3...to sm kupu jst in je kuštal 45Eurov

-remote controler

-krpice, obeski

-za večjo memory stick pa nwm...vidu sm neki podobnga sam nism bil prepričan kr ni nč pisal pro duo...no vrjetn nism upazu k je kr velik stvari

-drugih stvari se pa ne spomnem k je blo zlo velik stvari in tut nism vedu kaj je kej...edin tipkovnce na žalost niso mel...

Za PS2,PS3,xbox,xbox360 je tut full opreme pa takih zadev,res ful dobr...

da ne povem za igrce..mislm, da so za psp naproadaj skoraj vse igrce ki jih lahko tudi downloadaš...big bang jim ne sega tut do kolen....

Seveda trgovina ni sam za konzole ampak za use tehnične stvari!!!

Link to comment
Ja, in kako naj mi vemo, v kateri trgovini si bil?

Jah zdele sm šou na stran te trgovine - ime trgovine je Media World

LINK

Na žalost pa ne morš naštimat na anglešk...sam,da pogledaš stvari,ki so naprodaj se že da...sam men se zdi,da so artikli, ki jih lahko vidiš,so samo za spletno trgovino , ker za psp opremo pol ni al pa je katalog tok star(ker tisto kar sm jst kupil ni v tem katalogu).No gps pa je v tem katologu, da si ga boste lahko ogledali...

Za lokacijo te trgovine pa vm res ne znam povedat..u enmu shoping centru(nwm imena..hihi) u TRSTU...

i s kje si mape zdownloadaš z google map al lahko daš tudi kake garmin mape gor al ki podobnega

Ja mape si zdownloadaš z goole map ja...za garmin pa nebi vedu pomoje ne...

Link to comment
Media world je v Torri d'Europa.Po avtocesti iz Slovenije proti centru Trsta ,vidno z avtoceste.

Yep to je to...

Aja pa če si pole dol potegneš te mape iz googla al potem lahko še navigira

Ja pol ti pač prikaže tut zemljevid slo, če si jo potegneš...več pa nwm, ker se za take stvari ne zanimam tok(npr.remote controll,pa ta tv, pa take zadeve). Vsekakor pa menim, da če želiš to kupit, se v media worldu po ugodni ceni to zelo splača...pomoje je to enih najbolj ugodnih cen v Evropi...ne bom pa trdil, vsekakor pa se splača...

Link to comment

-wifi usb key - to je ključ, ki ga utakneš v tvoj komp(mora imeti xp windows) in potem ti lovi internet na psp-ju in lahko igraš tu igrce na spletu!!!!Ni potrebno imeti še brezžičen router.In je tut za PS3...to sm kupu jst in je kuštal 45Eurov

Zka vsi tak na to navalite, a ni bolš dat 50€ pa maš ornk ruter...ni ti treba met pržganga kompa, pa bol prav pride (razn za kake posebne primere).

bassivity.jpg
Link to comment

Ja sej mam router...sam, valda k bom šou ne počitce al pa km, valda nebom routerja nosu sabo...zto je pa ključ, ne? Pa če nisi prebrou prek tega ključa si lahko na spletu in lahko tudi igraš spletne igrice, ker je ta ključ programiran posebej za psp.Prek routerja pa ne moreš igrat spletnih igrc, ker ti bo non stop težilo,da ni dovolj memory-ja in slika se ti nau premikala, nč ne boš mogu klikat in use bo štekal,tko da...

Link to comment
Ja sej mam router...sam, valda k bom šou ne počitce al pa km, valda nebom routerja nosu sabo...zto je pa ključ, ne? Pa če nisi prebrou prek tega ključa si lahko na spletu in lahko tudi igraš spletne igrice, ker je ta ključ programiran posebej za psp.Prek routerja pa ne moreš igrat spletnih igrc, ker ti bo non stop težilo,da ni dovolj memory-ja in slika se ti nau premikala, nč ne boš mogu klikat in use bo štekal,tko da...

Misliš flash igre ali "navadne" igre pač preko infrastructure mode? Mene bolj zanima drugo saj mi pri nobeni igri ne najde hosta, je to narobe ker imam router ali pač ni hostov ?

geparduss.png
Link to comment
Mene bolj zanima drugo saj mi pri nobeni igri ne najde hosta, je to narobe ker imam router ali pač ni hostov ?

Am bi reku, da s tvojim routarjem ni čist nč narobe...

PSP ni tok zmožn,da bi lahk kr igral vse igre prek spleta, ni šans...

So samo redke, ki so kompatibilne s prenosnimi konzolami oz. v tem primeru s PSP-jem...Ampak verjetno ti piše ko, prideš na tisto spletno stran ˝There is not enough memory˝al neki tazga...To men čist skos, ko grem mal srfat po netu(v takem primeru, če hočeš kaj nujno pogledati, dej vn baterijo in nzaj not in ponovno pržgi) :D

Link to comment
Ne, mene ne zanimajo igre preko spleta, ampak navadne igre (UMD), ki jih lahko igraš online preko infrastructure mode. Tam mi ne najde nobenega hosta.

AJA UPS SORRY :doh:

...hm to pa nebi vedu...sam če se jst kej spomnm je Ad Hoc da se povežeš z drugim psp-jem in infrastructure mode da greš prek spleta...

Ne bom trdil, da je res, ker psp-ja nimam pr seb , ampak kot se spomnim, sem nazadnje k sm igral igro s tem da sm se povezal z drugim psp-jem sem izbral opcijo Ad hoc...

Torej, če imam tukaj prav potem je problem v routarju.

A internet borwser ti pa normalno dela?

Več pa nmorm pomagat k nwm - sorry

Link to comment
Ja, internet browser dela normalno. Infrastructure mode je zagotovo za preko spleta, ad hoc pa da se povežeš z drugim pspjem. Ad hoc mode mi lepo dela s kolegovim pspjem, infrastructure pa nobenega hosta ne najde.

No potem se le nisem zmotil, zmotil se je NoWii ;) ...

Jah nwm,a na drugih igrcah ti tut ne dela?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.