Skoči na vsebino

Wii in praskanje diskov


bz0

Priporočene objave

Torej imam v trgovini kupljen Wii že približno en teden in sem opazil, da je disk od SSBB opraskan. Ima okrogle praske okoli luknje na sredini in še eno poševno črto. Preden sem ga vstavil v Wii sem ga pregledal in je bil brez prask in cel čas sem ga imel v konzoli, tako se drugje ni mogel poškodovati. Tudi ne forumu je nekdo že omenil, da mu je konzole opraskala Wii sports. Špil za zdaj dela kot je treba, vendar ne vem kako bo v prihodnosti. Ima še kdo takšne probleme in kaj naj storim?

P.S. Wii nisem premikal med igranjem, razen enkrat je bratranec malo premočno potegnil za kabel od ploščka, da se je malo zamajal. Nobenega drugega špila še nisem probal.

Link to comment

Ja meni wii ni spraskal še nobenega diska. Rekel bi, da je vzrok to ko je tvoj bratranec premočno potegnil plošček in se je konzola stresla. Mojemu prijatelju ki ima xbox360, mu ga je brat samo malo stresel in gta4 je biu popraskan tok, da ni več delov :doh:

Če ti bo ful praskov ga pa nes v garancijo (če jo imaš)

sk8errocker666.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.