Skoči na vsebino

Prodaja glasbenih CDjev


Priporočene objave

Hmm. meni se gre predvsem zato, da malo spremljam prodajo mojih najljubših cdjev, tistih k jih najoblj nemaram in predvsem, rast prodaja novih albumov.

Trenutno naprimer, me zanima kok kopij "Rage and Fall, Rage and Grace" je bilo dozdaj prodanih, kolk je bil dejansko uspešen "You'll be rebel to do anything" in kako gre kaj "If"-u :) . Upam da je "If" drugium tudi tako ušeč, kot je meni.

EDIT: Aha, če je kdo zmeden in nepozna tadruhadva albuma. To so od njih:

http://www.buzznet.com/tags/mindlesssel ... ndulgence/

Nič čudnega če niste, ker jih v sloveniji ne vrtijo in ne prodajajo...vendar eden mojih ljubših bendov :D

Link to comment

MSI ftw, moram priznati da se nisem IF albuma poslusal, ostal pa def. sem. MSI so se zmer semi-cult nekak in upam da ne bodo nikoli prisli na mainstream sceno, tako da prodajne cifre ne pomenijo nic. npr. en black metal band iz brazilije naredi samo 14 kopij nekega cdja in jih proda, vendar je njihova muzika se zmeram polna truda in kvalitete.

Link to comment

Verjamem, ampak vseeno gocem vedite kako jim gre finančna plat...

Drgač pa, ce smo lih pri tem:

Jimmy urine (z pomočjo Steva) sta leta 1995 izdala album z naslovom Mindles Self-Indulgence. Bil je 35min dolg...narejenih je blo le 500 kopij oz izvodov. Kasneje (30april 2008) ga je nekdo na eBayu prodal (original, podpisan) za 700$!

Orig. "članek":

http://en.wikipedia.org/wiki/Mindless_Self-Indulgence

I love this guy :D

Za "Rage and Fall, Rage and Grace" bi pa predvsem zato rad vedel, ker me zanima, če ma kakšne šanse, da prehiti "Smash".

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.