Skoči na vsebino

PSP 3000 - boljši zaslon in z vgrajenim mikrofonom


lukidd

Priporočene objave

  • Odgovorov 61
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

To je to...

odličen zaslon :rock:

Odličen zaslon? Sem slišal ja... http://kotaku.com/5066849/sony-has-no-p ... y-problems

Bolj kot "odličen" zaslon bi lahko rekli "sony" zaslon. Kar ga pa itak naredi odličnega neodvisno od drugih faktorjev. :headscratch:

@sernk: Kako se v živo ne vidi razlike, če lahko vidiš razliko na fotografiji? Potem se v živo še bolj vidi. Dejmo se zresent fantje, ni vse zlato, kar se sveti. Sploh pa ni zlato tisto, kar se ne sveti.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
Razmišljam o nakupu PSP-ja in ne vem katerega bi vzela PSP 2000 ali PSP 3000. Lahko kdo iz izkušenj pove o problemu pri videjih na PSP 3000?

Lp

Psp3000 se nisem videl in za tebe nevem kaj tocno pricakujes od konzolice, ampak c bi jst dons kupovav nov psp, bi si kupil odkenjeno verzijo psp2000. Razlika z 3000 je v glavnem v mikrofonu in spodobnejššem ekranu..amapk 2000 dobis ceneje, pase odkenjen je. Dej pa pretehti kaj se ti bolj splaca :P

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Zivjo! Sem nov uporabnik foruma, ter nov lastnik pspja. Zadeva je sledeca: kupil sem na kitajskem novi psp 3006, zadeva je huda...ekran je odlicen, baterija zdrzi okoli 5 ur, je pa 1200mA. Vglavnem, imam pa na pspju firmware 4.21, ter nimam nobene ideje, oz nisem nikjer zasledil na internetu, kak bi se dalo to zadevo oklenat al karkoli... da bi si povleku z neta par igrc, da bi delale...tudi downgrade ne obstaja za ta fireware, oz ga nisem nasel...na iternetu sem zasledil to zadevo:upgrade 5.0 m33, ampak ne vem kako bi mi to pomagalo ce ma kdo kako idejo, oz resitev , bi mi bil zelo v pomoc...hvala

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.