Skoči na vsebino

Prenosni predvajalniki muzike


Priporočene objave

No, na novo sem si nabavil mp3 Sony NWZ-A816.

Mam en problčem z polnjenjem:

V navodilih pise, da priklopis na PC in se potem polne 3 ure. To sm ze naredu in se ni znaka, da je polna (ki bi s emoral pojaviti). Nisem pa tud prepričan, da se sploh pone, ker njiker ni nobenega indikatorja oz karkoli...

Je mozn d bo dl casa trajal, kr mam na usb vhodu podalsek in povsod bolj počasno funkcjunira (npr. prenos datotek na kluč)?

Ma kdo mp3 iste serije in mi lahko pove, kako je treba prvič napolnit zadevo?

Je pa štos v tem, da ekran je pržgan (sam nč ni o bateriji) in da se hrbet zadaj segreva, kar bi lahko bila baterija...loh se pa pač segreva ker je skos pržgan ekran, nikol neveš...

anyway, help me. sm slisu d so v bigbangu takoj prodal zalogo, tko d more nekdo met :)

Link to comment

Lol, kva pa ti govoris.Da se ne da dat filma na ipod video oz ipod clasic? :? Valda da se da.Pa itak je boljs imet vec placa kot pa manj npr zelo uporaben je kot prenosen disk, da ga okol furas.Pa poleg tega je pa se firma Apple, ki naj bi bla nekako bolj prestizna. :D Pa drgac zakaj pa ne bi mogel imeti 30gb muske ?Cist lahko jo je dobit. ;) Ipod 30gb uporabljam ze kaksno leti 2 in me ni nikoli razocaral na njem imam south parke in res veliko muske , tako da mi ni nikoli dolgcas ko se vozim s kolesom ali pa z avtom.. :)

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Kje bi pa ti dobo 30gb muzike? Razen če bi zdownloadal pol interneta, bi mogoče prišo blizu. Jaz mam v media libraryju okoli 2.5gb glasbe, to pa znese okol 35 ur. 30gb znese potemtakem 420 ur. Kaj boš s tolk muzike?

Meni osebno se tile ipodi zdijo bedarija. Muzike itak ne bom nikoli tolk mel, video pa tud najbrž ni bogvekaj na takem malem ekranu.

AjPod ŠmajPod :bleh:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Nisme rekel, da je nemogoce met 30gb muske...ampak za na mp3? mas 400 ur komadov, ki jih rabis skos sabo?

Pa niso vsi iPodi zmozni videov vrtet, tisti je bil 200€ in tega ni bil zmozen..

No, tale mp3 je res super, sicer nima voice recorderja in ne FM radia, ampak to niti niso pomembne svari...

Če pa ocenjujemo tisto kar ima player (ne tistega kar nima), si pa zasluži 10/10. Še posebej za tako ceno.

Za najprestiznejse znamke bi pa označil Apple, Logitech in Sony (v svetu tehnike) inzmed njih iPod najbolj bilda cene. Nisem rekel, da nima kvalitete, ampak to svojo kvaliteto prodajajo za previsoko ceno...

Aja, pa ne zaklenit teme, naslov bom pa zamenjal, se bomo mal o mp3jih pogovarjal :beer:

Link to comment

Ma jz imam skoraj 20 GB mp3jev na laptopu zraven pa se na USB disku preko 50 GB glasbe ce se ne motim sem nazadnje nastel samo albumov 2400. Sej ne poslusam vsega skos ampak stalno menjujem komade na mp3 playerjih.

Kar se tiče pa mp3 playerjev sem pa ravno danes nabavil iPod shuffle 1 GB in m ije zadeva res kul. Čisto majčken je direkt da ga mam za haranje po mestu ali pa za kolesarjenje. Sem pa drugače mal gledu tud dražje zadeve in nekak so mi 80GB iPodi res 2much in sem si reku da nabavim v prihodnosti res en microsoftov Zune.

Na bolhi ga ravno nekdo prodaja 80GB za 180 evrov s tem da je zaslon velik ovečji ko pri bratu ipodu in nekak naj bi a dva mp3 playerja bila popolnoma identična sam da pri applu plačaš velik na znamki. Če se bi mi tip oglasu ko sem ga klicu bi vzel itak Zuna tak pa kurc 80x manj placa brez zaslona za 4x manjšo ceno ipod shuffle.

Če se še vedno ne bo dal dobit novga iphona pri nas za male pare bom res raje posegel kr po Zunu.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Sam za poslušanje še vedno uporabljam zdaj že 2 leti star mp3 player Teac MP-400 v navezi z SkullCandy Smokin' Buds (belimi) slušalkami in moram rečt, da mi set služi zelo zelo dobro. Ima pa mp3 predvajalnik le 512MB placa, kar vsaj za današnje čase zelo zelo malo, vendar verjeli ali ne je zame teh 512MB čisto dovolj. Itak nimam gor nikoli več muzike kot enih 30 komadov, ki mi takrat pač najbolj dogajajo. Slušalke pa so tudi prav fajne moram rečt in za mojo zvrst glasbe mi res super služijo (House, Electronica & Dance in podobno).

You know FatBoy Slim need some serious beat and so does the Prodigy. Magic People, Voodoo People !

Verjetno edini razlog zaradi katerega tega mp3 playerja nebom še tako hitro postavil na polico skupaj z drugimi preminulimi mp3 playerji je izjemna baterija, ki od 100% polnitvi drži 15-20 ur. Pa tudi zaradi tega, ker ne rabim nič več placa kot 512MB (oz. kakih 300MB), pa čeprav se mi valja na disku 7GB različne glasbe od House, Dance, Tranca, Electronice do Pop-a, J-Popa ter Big Band Live: Mario & Zelda Soundtracka :bringiton: Doma poslušam vse povprek, na pot pa itak vzamem najbolj hude komade.

49586.jpg

followmeontwitter.png
Link to comment

če ga misliš nosit v žepu in po možnosti v toku, ti je touch totalno mimo. nima nobenih stranskih gumbov, zato boš ga vedno moral ven jemati, ko boš hotel dati pause/play/volume/next song/previous, in pa ne vem, recimo da greš s šole pozimi, boš moral še rokavice dol davat. apple je čisto mimo vsekal, upam da pride septembra nova generacija toucha, ki bo izboljšan kar se tega tiče.

Link to comment
Ma jz imam skoraj 20 GB mp3jev na laptopu zraven pa se na USB disku preko 50 GB glasbe ce se ne motim sem nazadnje nastel samo albumov 2400. Sej ne poslusam vsega skos ampak stalno menjujem komade na mp3 playerjih.

Sej vam pravim... Človek je pol interneta zloadal :D

Zakaj pol interneta? Jaz imam na računalniku okoli 15-20GB muske in to samo Rock in Punk žanra... Ni težko 50GB nakopičit ;)

Med dobre firme bi štel tudi Canyon (saj v Big Bangu so mi rekli da je eden najboljših)... Sam imam njihov Mp3 z 1GB in me še ni razočaral... Čeprav, če hočeš, da Mp3 kvalititeno predvaja glasbo, rabiš tudi super slušalke. Imel sem slušalke od Philippsa 1 leto, potem se mi je desna neki sfužila, zdaj pa uporabljam slušalke, ki so bile v paketu z predvajalnikom in pa včasih Philippsove od brata. Razlika je ogromna. Vsaj meni.

Link to comment
Ma jz imam skoraj 20 GB mp3jev na laptopu zraven pa se na USB disku preko 50 GB glasbe ce se ne motim sem nazadnje nastel samo albumov 2400. Sej ne poslusam vsega skos ampak stalno menjujem komade na mp3 playerjih.

Sej vam pravim... Človek je pol interneta zloadal :D

Zakaj pol interneta? Jaz imam na računalniku okoli 15-20GB muske in to samo Rock in Punk žanra... Ni težko 50GB nakopičit ;)

Med dobre firme bi štel tudi Canyon (saj v Big Bangu so mi rekli da je eden najboljših)... Sam imam njihov Mp3 z 1GB in me še ni razočaral... Čeprav, če hočeš, da Mp3 kvalititeno predvaja glasbo, rabiš tudi super slušalke. Imel sem slušalke od Philippsa 1 leto, potem se mi je desna neki sfužila, zdaj pa uporabljam slušalke, ki so bile v paketu z predvajalnikom in pa včasih Philippsove od brata. Razlika je ogromna. Vsaj meni.

Mogoče je res najboljši samo fantje v Bofu/bengu nimajo pojma :doh: :D

1234567896376444.jpg
Link to comment
Med dobre firme bi štel tudi Canyon (saj v Big Bangu so mi rekli da je eden najboljših)

Sem mel enega, naslednji dan je crknil (dobr d je bla se garancija), zvok je bil totalno na nuli, tudi, če si mel prof. slusšalke...Baterija se je izpraznila samam od sebe, mel je grde menije, bil je sila nepraktičen, pa še bi loh naštevu...

Tisti v BigBangu so pa lih tok sposobni koker ljudje tukej gor, nimajo nobene posebne izobrazbe, kakorkoli, da bi bli bl pametni. Pejt ti tja, pa reč d hočeš službo, pa bomo vidl kaj ti bo reku..

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.