Skoči na vsebino

kje kupiti


jonski

Priporočene objave

graficno se torej ne razlikujejo, ps3 40 gb je torej identicen tistemu za 60, le, da nima par usb vrat in malo manj prostora, pa kera malenkost.

prek net-a se da z vsemi igrat. koliko iger pa gre gor ce imas 40gb?

pa ce se slucajno ve kaj bo imel novejsega ps3 80 gb razen dodanega prostora?

GT: jonskiC

Link to comment

Da,modeli med sabo so skoraj isti,razlikujejo se le v malenkostih,kot recimo trdem disku,številu usb vrat... Drugače,pa bo igra isto laufala na 40gb modelu in 80gb modelu,le da boš na slednjem imel večji trdi disk.

PS3 80gb model bo imel kompatibilnost z spominskimi karticami,kar 40gb nima,4 usb vrata,40gb ima 2 vrata in večji trdi disk.To je pa tudi vse.Aja pa v kompletu bo še priložen Sixasis 3,novi kontroler.

Koliko igerc gre na trdi disk,tega ravno nisem razumel. Igre seveda ne grejo na trdi disk,ampak jih normalno poganjaš prek bluraya,trdi disk uporabiš za shranjevanje in podobne stvari,ki pa zasede zelo malo prostora.Edino če si imel v mislih da bi si na trdi disk naložil demote,oziroma kakšne za dolgčas preganjat PSN igre. Piratstva seveda ne podpira,hvala bogu.

Zdaj je tak,sam imam 40gb model in sem nadvse navdušen,disk je več kot dovolj,trenutno nimam zasedenega niti 500 mb prostora,tak da mislim da je 40gb dovolj. Edino,če nameravaš PS3 zafilat z polno glasbe,filmi,demoti ter podobnimi stvarmi.V takem primeru ti pa počasi zmanjka tudi 80gb trdega diska. Zato mogoče priporočam nakup 40gb,če bo pa res premajhen,pa še vedno lahko kupiš zunanji trdi disk ali celo zemnjaš PS3 trdi disk. Tvoja odločitev...

Link to comment

marekc, lepsega posta ne bi mogel dobiti, najlepsa hvala, zares.

aja a pa ta ta novi ploscek se ze prodaja, ker sem videl da prodajajo v bofu 2 razlicna za drugacno ceno? verjetno sem malo narobe videl.

hvala, online je tesko zadevo spravit ali ne?

drugace bo moj nick jonski1 ce bo kdo dodal :P .

aja piratstva nisem imel v mislih, toda ta ps3 je kar drugacen od dvojke pa sem malo zmeden bil ;)

hvala markec se enkrat

GT: jonskiC

Link to comment

V bistvu se razlikujejo modeli predvsem po sposobnosti poganjanja PS2 iger.

60 GB verzija je imela polno strojno podporo za PS2 igre.

40 GB verzija ne poganja PS2 iger sploh

nova 80GB verzija pa je, kolikor vem, zgolj 40 GB verzija z večjim diskom, torej ni PS2 podpore

Pri nakupu PS3 naj ti velikost diska ne bo pomembna, ker lahko enostavno kupiš 2.5" HDD za prenosnike in ga, brez izgube garancije ali česa podobnega, sam nadgradiš.

Link to comment
marekc, lepsega posta ne bi mogel dobiti, najlepsa hvala, zares.

aja a pa ta ta novi ploscek se ze prodaja, ker sem videl da prodajajo v bofu 2 razlicna za drugacno ceno? verjetno sem malo narobe videl.

hvala, online je tesko zadevo spravit ali ne?

drugace bo moj nick jonski1 ce bo kdo dodal :P .

aja piratstva nisem imel v mislih, toda ta ps3 je kar drugacen od dvojke pa sem malo zmeden bil ;)

hvala markec se enkrat

Počakaj na 80GB verzijo konec tega meseca - mislim da 27. avgusta.

Za enako ceno boš dobil toliko več :ihih:

wii_forum2.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.