Skoči na vsebino

Counter Strike : Source


Priporočene objave

  • Odgovorov 63
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ewo če mi en mal pomaga jst nardim clan mam cajt tistih 10€ na mesc bom že dou sam pol tist je drekc k jst ne znam ga ubistvu ustvart tko da bi mi mogu en mal pomagat pa lohka tud sam plačujem 10€ če je kermu težko dt mal zrawn sam en se nej najde k mi bo mal pomagu pa bomo melsvoj klan pa admine bi prosu če damo pol rečmo lohka klanu ime recimo KSi clan al pa kej tazga če kdo mal bl obvlada od mene ga komot nardim kot sem že omenu z mal pomoči

drkoo111.jpg RBD RBD RBD rulezzzz !!!!!!
Link to comment

nene, tist k ti plačas, ga pol oni teb nardijo..

in skrbijo d lavfa normalno itd...pol od ponudnika je pa odvisn, kere funkcije mas..

Loh ga tud sam zastonj nardis (tuki bi ti loh jst pomagu), ampak ni nč posebnega. Vrtije se unih 12osnovnih map (al kok jih je), ti kot gostitelj si pa admin.

En frend ma en mega povezavo (120/30kb al kok je), in on je loh hostu za najvec 8 folka. stem d sam ni mogel špilat.

Tko d č mas en bl hud računalnik, pa dobr intrnet se ga da tud zastonj zrihtat...

+: Mislm d nima smisla met server najet, ker res nevem kok folka bi spilal gor..mogoce z mal reklame...

+2: Ga je treba tud znat obvladat..jst sam ene par adminskih ukazov v konzolo poznam, nč več...

EDIT: res ti je do tega clana, a? :D

EDIT 2: Ce bi bil to KSi klan, pol bi to ze bla nasa spletna stran..ampak bi mogl na anslovni strani dodat css oddelek, k bi ga mogu tud eden vodt..In mislm d admini nočejo tezga dodatnega dela :eye:

Link to comment

Hmm.

Nevem če glih en področje foruma steje kot "spletna stran"...admini bi vsekakor meli nekaj psoledic z klanom...

No, če bi blo na nasem serverju velik slovencov, bi jim to povečal obisk, ampak težko d bi nm ratal to :tepen:

Drgač pa itak tuki ni dost folka k spila css, d bi cel klan nardil..

K bi mel server, bi še dobil več članov, ampak dobri se pridružujejo samo dobrim :tepen: Rabl bi vsiskupej se mal nageekat prej..

Link to comment

a ste za igro danes ob polnoči kdor je nej napiše do zdej smo že trije AntiTrax,NoWii pa jst če je še kdo nej kle napiše.Igral bomo na 84.255.251.2

navodila:

greš pa pod options pa najd k piše "enable console" pa obkljuki pol pejt pa na glawn meni pa prtisn uno tipko pod esc pa napiš : connect 84.255.251.2 se widmo

drkoo111.jpg RBD RBD RBD rulezzzz !!!!!!
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.