Skoči na vsebino

Counter Strike : Source


Priporočene objave

Imam problem pri tej igri.Prejšnji teden sem kupu mikrofon sm ga vse prklopu vse dela ko testiram mikrofon pod "options" se vse sliš ko pa hočem v igri kej povedat ni nč.Prosm pomagejte al kej narobe delam al kaj :crybaby: :crybaby: :no_no:

Igralci s CS:S accountom :

-AntiTrax

-Drkalica

-Manbearpig

-fire_soul

-NoWii

-BabyShack

Za te vem da imajo account če sm koga spustil naj mi to prosim sporočim

drkoo111.jpg RBD RBD RBD rulezzzz !!!!!!
Link to comment
  • Odgovorov 63
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

No, sej ce gre h kksnemu klanu, mu to nebo pomagal najdt slo. sreverja :D

Sprobi z googlom...drgač pa nevem ke se jih najde, men frendi dajejo ipje, ko gremo spilat.. :beer:

pod priljubljenimi mam pa enga slovenskega (T2 public) in ene 3 nemške..

Loh ti dam ip, če želiš...

LoL, bi mu, ker ima večina klanov svoj server.

1234567896376444.jpg
Link to comment

Ta server je bil dons mal čudn kr rečmo če si biu CT so te kr tvoji strelal pol sm šou pa čez ene 2h spet probat je blo pa ql najbrž debilni igralci :doh:

PS:A ma kdo kle svoj klan

PS2:Če ga nima nobeden bi ga lohka kdo naredu vsaj moj predlog pa bi se zbiral pa mal igral tko za zabavo kaj mislte

drkoo111.jpg RBD RBD RBD rulezzzz !!!!!!
Link to comment

Ma ja, povsod se učasih komu odtrga, pa svoje začne strelat...sej čez ene dobrih 10min ga ponavad ni več gor...

Za klan, pa tole vseskupaj ni tok simpl. Če hočes met taprav klan, more bit tud potrjen (naprimer clanbase.com), rabis svojo spletno stran in svoj server. Sladnja dva pa nista zastonj. Poleg tega mores aktivno, redno in predvsem DOBRO spilat css.

Rabiiš tud krnekaj članov, sej nemorjo bit vsi skos pred kompom...

Sej za clane klana se nekak gre, Clanleeder (CL od zdaj naprej :)) te pač upraša č loh spilas in gres...

Ampak CL more pa res vsak dan vsaj kake 2 ure reskirat za css...ker morjo poskrbet tud za organizicajo warov, pa d se udeležmo na kkšn turnir...

Loh si pa dopišemo pred nicke "[KSi]", sam tok d bomo vedl keri smo iz tuki..pa d bojo ostali vedl d smo skp.

Če odgovorni dovolijo seveda :D

Drgač si pa kej druzga zmislemo magar...

Link to comment
Ma ja, povsod se učasih komu odtrga, pa svoje začne strelat...sej čez ene dobrih 10min ga ponavad ni več gor...

Za klan, pa tole vseskupaj ni tok simpl. Če hočes met taprav klan, more bit tud potrjen (naprimer clanbase.com), rabis svojo spletno stran in svoj server. Sladnja dva pa nista zastonj. Poleg tega mores aktivno, redno in predvsem DOBRO spilat css.

Rabiiš tud krnekaj članov, sej nemorjo bit vsi skos pred kompom...

Sej za clane klana se nekak gre, Clanleeder (CL od zdaj naprej :)) te pač upraša č loh spilas in gres...

Ampak CL more pa res vsak dan vsaj kake 2 ure reskirat za css...ker morjo poskrbet tud za organizicajo warov, pa d se udeležmo na kkšn turnir...

Loh si pa dopišemo pred nicke "[KSi]", sam tok d bomo vedl keri smo iz tuki..pa d bojo ostali vedl d smo skp.

Če odgovorni dovolijo seveda :D

Drgač si pa kej druzga zmislemo magar...

Če najameš server je pri nekaterih ponudnikih tako da dobiš sše brezplačno spletno stran...Drugače na CB ni pa nič težkega registrirati klan...Drugače če se najame server za 12 igralcev je to 12$ oz 10€, pa če se nas najde pet, pa da vsak 2€ na mesec(Je to težko?). Glede tistega pa je problem, ker ne ownam ravno v CS:S :ihih:

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Ni tezko dat 2€ na mesec, ampak jst mam cajt za spilanje vecinoma sam med pocitnicam...

Kar se pa tice ownanja: v surf mapah loh mirne duse recem, da ti odtrgam glavo...V navadnih, pa recimo d sm dober...ne glih pro, ampak med slovenci mi nemore nobened rečt d nimam pojma...

Seveda pa koker mi gre, učas bols učas slabs. Recimo učer (tok sabo k učer nism spilal od prvega dneva, kar mam css) sm mel na unmu T2 serverju score ene 2:7, na surf mapah pa priblizno enakomerno (1:1)...

Kdaj drugič, pa na T2, dobivlam max ene 20:5, na surf mapah sm mel pa tud ze 40:1 ...

Uglavnm: ti kr nared clan, če se ti da vse to urejat, mejbi se pa pridruzm

:razzy:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.