Skoči na vsebino

Call of Duty: World at War [X360]


mlaky

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • Odgovorov 228
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...

Hey, am a mi lohka nekdo pomaga ki je igral na veteran. No uglavnm je mozno da mi poveste kako ste naredil Relentless. Zdj sm se cisto na zacetku tm na desnem boku ko en tank gori, sedaj pa nevem ali nej grem po levi strani naprej, ali po vodi, ali po desni... probal sem ze vse pa mi nikakor ne rata... te kitajci mi grejo res na zivce k so kr eni :amazed:

Link to comment

Meni je zelo tecno ker vedno pades v zasedo pri teh japoncih in pol se skos respawnajo pa granate... nej omenim da sem burn em out tako naredil, da sem jih zazgal oni zmecejo 6 granat vse je blo smokan cist zmeden, okoli mene same gradate potem me pa en banzai napade in stisnem RS, in vse bombe raznese vsten in spet vse zagem in mi je ratal :D

Zelo rajsi igram nemce, vendeta je res noro dobra misija...

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
Glih naredu heart of reich rabu okol 3 urce :D

Sam zdj se zajebavam z downfall ze ene 2 ure pa se nikamor nism prsu, ksn tip? :D

Ja tam ko začneš, pred tisto dvorano z MGjem in to. Rushaj takoj na desno in probaj pobit vse v tisti sobi. Tam jih boš lahko flankal. Tam spucaš vse in to je bolj kot ne tud najtežji del stopnje. Drugače pa počasi pa previdno.

Kar se tiče pa težavnosti je pa petka težja itak sam zaradi granat pa bednega friendly AIja. V štirki je šlo prav lahko skozi, če si pametno igral, to je pa kr nekaj. Fakin bulšit.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Glede zgodbe je W@W res kul, ampak multiplayer še vedno prekriva odličen COD4, nekak bolj tekoče mi deluje 4ka, tukaj te kr respawna med sovražnike in parkrat umreš 4x zaporedoma ker te da točno pred sovražnika, granate granate granate in granate samo letijo povsod, nekatere sobe so prevelike za tolk igralcev, res da je dosti več orožja in challengov ko v 4ki vendar so mi smešni red dot pa dušilec za Rifle :cough: pa še vedno niso popravli tisto ko pades pod mapo na Seelow, pa parkrat ti kr da isto sobo zaporedoma, grafika mi je na 4ki bolša to se mi zdi kot nič novega ko sn prvič videl w@w, kaj pa me najbolj moti pa je to da si ne morš nastavit svoje sobe npr. Rifle only tak kot je do zdaj vedno blo na PC odkar se spomnim, nasploh mi deluje W@W kot nič novega... :china:

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

ampak ta COD je res v pizdi. Glichanje na mapah še vedno niso odpravili kar poslabša hardcore mode, kjer ni killcama, da ne govorim o tem nesmislu, ki ga kaže video: zgodi se od 0:50 naprej

isto se je tudi meni zgodilo. Ajde, da dobiš impact kill ko odvržeš granato, ampak martyrdom impact kill pa je budalaština. :)

Link to comment

Se pravim nekaj najbol češkega kaj je možno so tile Juggernaut pa Martydrom pa ajde dobro last stand še gre nekak ampak Juggernaut pa spilas normalni match pa ga mores 68x vstrelit da umre pol pa še ti martydrom vrže pa vržem jaz controller skoz okno...ne vem ne kak ne morejo naredit neke omejitve NO martyrdom NO juggernaut itd...ološ od ološa...

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.