Skoči na vsebino

Kupujem PC (in vse v zvezi z njim)!


NoWii

Priporočene objave

No jaz že obupno kopujem svoj računalnik...Zdaj me pa za naslednji laptop zanima, če je dober za svojo ceno, ki je samo 399€...Ima tudi 3 leta garancije. Pač meni je poceni, sej ne bi igral zahtevnih iger gor, pomoje bolj da ko greš na morje pa ko kaj slikaš shraniš pa to, mogoče ravno kako nezahtevno igrico...

Procesor: Intel dual core 1.6 GHz

Grafika:nVidia GeForce 9300M G(PCI Express 256mb)

Trdi disk: 160Gb

Spomin: 3Gb!!!

15.4" Widescreen TFT ekran

Dodatki:

-Vgrajena spletna kamera in mikrofon

-HDMI izhod

-Priključek eSata

-Senzor prstnega odtisa za boljšo varnost

-Številni priključki

-Torba za prenosnik

-Dodan uradni komplet Windows Vista!

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
  • Odgovorov 441
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

No jaz že obupno kopujem svoj računalnik...Zdaj me pa za naslednji laptop zanima, če je dober za svojo ceno, ki je samo 399€...Ima tudi 3 leta garancije. Pač meni je poceni, sej ne bi igral zahtevnih iger gor, pomoje bolj da ko greš na morje pa ko kaj slikaš shraniš pa to, mogoče ravno kako nezahtevno igrico...

Procesor: Intel dual core 1.6 GHz

Grafika:nVidia GeForce 9300M G(PCI Express 256mb)

Trdi disk: 160Gb

Spomin: 3Gb!!!

15.4" Widescreen TFT ekran

Dodatki:

-Vgrajena spletna kamera in mikrofon

-HDMI izhod

-Priključek eSata

-Senzor prstnega odtisa za boljšo varnost

-Številni priključki

-Torba za prenosnik

-Dodan uradni komplet Windows Vista!

Ja mensezdi da je tole kr ugodno če ne boš kompa rabil za igrce potem je kar soliden.Pdi spominu ( 3GB )me je kar malo presenetil.
drkoo111.jpg RBD RBD RBD rulezzzz !!!!!!
Link to comment

No čist offtopic od vsega do zdj...

A je kdo zasledu u reklami za interspar pc ANNI Wolf za 300€?

z kar vredu specifikacijami:

intel celeron dual core 2.0 neki tazga no

2gb ddr2 ramma

320gb diska

8600gt

+vse kar spada zravn

Zdej men se to zdi mičken prepocen, sicer naj bi blo znižano z 400€ na 300€...

Sam vprašal bi kakšno mnenje mate o tem?

A bi bil pc primern za tko bl umirjene stare igre pa take stvari ne pa za nevem kakšne nove igre...

If YOU play Halo 2 with Devil, yes i mean YOU, you will burn!! Dont play with matches!

Link to comment
No jaz že obupno kopujem svoj računalnik...Zdaj me pa za naslednji laptop zanima, če je dober za svojo ceno, ki je samo 399€...Ima tudi 3 leta garancije. Pač meni je poceni, sej ne bi igral zahtevnih iger gor, pomoje bolj da ko greš na morje pa ko kaj slikaš shraniš pa to, mogoče ravno kako nezahtevno igrico...

Procesor: Intel dual core 1.6 GHz

Grafika:nVidia GeForce 9300M G(PCI Express 256mb)

Trdi disk: 160Gb

Spomin: 3Gb!!!

15.4" Widescreen TFT ekran

Dodatki:

-Vgrajena spletna kamera in mikrofon

-HDMI izhod

-Priključek eSata

-Senzor prstnega odtisa za boljšo varnost

-Številni priključki

-Torba za prenosnik

-Dodan uradni komplet Windows Vista!

Link? Al pa vsaj firmo povej. Že vista sama je pol cene tega prenosnika...

Link to comment
No čist offtopic od vsega do zdj...

A je kdo zasledu u reklami za interspar pc ANNI Wolf za 300€?

z kar vredu specifikacijami:

intel celeron dual core 2.0 neki tazga no

2gb ddr2 ramma

320gb diska

8600gt

+vse kar spada zravn

Zdej men se to zdi mičken prepocen, sicer naj bi blo znižano z 400€ na 300€...

Sam vprašal bi kakšno mnenje mate o tem?

A bi bil pc primern za tko bl umirjene stare igre pa take stvari ne pa za nevem kakšne nove igre...

Kva, procesor je 70€, rami 40€, disk 40€, grafa 50, 50€ ohisje, 50€maticna (vse to zdele totalno na blef govorim)..

Cist mozno d je tak komp za 400€..ce majo znozanje na 300 je pa njihova stvar. Vseeno bi pa prej se pogledal za matično in ohisje, ki ju nimas zgoraj zapisana.

Ja, zadeva ti bo poganjala tud letosnje igre (ce nebojo firs person shooter), pa tud kksne first p. shooterje, če bos mel na naizjih nivvojih grafiko..

Link to comment

Sej ni važno, da bi zdej usi špili delal 100%. Sam toliko da je in da na pcju laufajo vsi programi ala paintshop... normalno.

Na zdejšnjem pc-ju me jebe vse po spisku -.-

Glede procesorja me niti ne skrbi, ker mam namen kupit AMD Athlon-a in nebo ostal isti.

Ohišje in matična pa nevem kakšna sta samo vem da je 400W napajalnik zravn.

Sej grem jutri u štrcuno na laste oči pogledat to zadevo.

bom jutri še dopisal katera matična je in ohišje

vsaj meni se zdi dost solidna zadevca za moj žep :)

If YOU play Halo 2 with Devil, yes i mean YOU, you will burn!! Dont play with matches!

Link to comment
@Pandeck Firma je Medion...Nisem našel na internetu ampak v Hoferju, ampak me ne skrbi, saj ima 3 lete garancije! :)

Medion... iz hoferja točno ja... te Medione hvalijo ne vem kak :crazy:

v bistvu pa se hitro kvarijo... moja prijatelca je nabavla Medion-a (iz hoferja seveda) sicer ji dela, samo včasih ma kar velike probleme... (2* ga je že mela na servisu)... pa še kar nekaj ljudi obstaja, ki jih poznam k so kupovali Medion (computer-je) iz hoferje...

sicer pa če je že garancija 3 leta res ni problem... ;):beer:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

Ja ne da ni problem 3 leta garancije. Seveda je. Računaj, da ti v tem času 3 krat crkne. Torej si vsakič lahko do 45 dni brez računalnika. To pa je tud nekaj. Pol pa še pomisli, da ti crkne, ko garancija poteče. Ne vem no. Odloči se sam. Ampak jaz osebno ne bi kupil Mediona, res ne. Potem raje kak UMPC, ker tam bom vedel, da je vsaj firma nekaj vredna (Asus, Acer,...)

Link to comment
Jah je dosti poceni...Ja upam da če se bo pokvaru da bojo dali novga, ne pa na servis :(

Aja, pa za 400€ ne dobiš takšnega laptopa...Še za 600€ ga skoraj ne...

tle je en za 600, ki se mi zdi kr uredu ;)

20080920-ee4hifujbwtpacfy7a3nmweqfc.preview.jpg

Click for full size - Uploaded with plasq's Skitch

Sicer pa sm se sam odloču za HPja (699€ mislim da je bil). Sem v Harvey Normanu še podaljšano garanico vzel, pa mam mir. Je pa 17", 1.86 C2D, 3GB rama

Edit:

Sicer pa sam nebi nikoli kupoval takih stvari v Hofferju. Je kolega (že kako leto od tega) kupil tam digitalca, ki je po specifikacijah bil primerljiv z drugimi, je pa bil zelo poceni. In naj ti povem, da je imel potem same probleme z njim, tako da je kmalu kupu novega, "pravega" . Raje zberi 100€ več pa kupi kej, za kar ljudje pravijo da je res uredu.

Alen6552.png
Link to comment
OMG :doh: Ne morš kupt kompa v trgovin kjer na sosednjih policah prodajajo kruh iz Romunije :crazy:

Zakaj pa ne, če imajo servis zagotovljen?

Servis že, uprašanje je kako stvar dejansko dela. Glede tistega aparata recimo - slike je shranjevau tako, da so ble vse čez 10mb - pojma nismo meli zakaj, kvaliteta je bla nastavljena na najmanjšo, ampak ni pomagalo. Kot tudi ni servis.

Če so ljudje zadovoljni s tem laptopom, potem ok. Sam pa ga nebi kupil, preden bi prebral kak review in podobno, tako kot delam vedno.

Alen6552.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.