Skoči na vsebino

Kupujem PC (in vse v zvezi z njim)!


NoWii

Priporočene objave

  • Odgovorov 441
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Torej ta tema se mi zdi kar pravšnja, da mi ne boste pizdili, da vam novo odpiram :bringiton:

Torej prišel je 1.okt in z njim 1.letnik faksa :beer:

Jaz pa KUPUJEM NOV LAPTOP!!!!!

Nu problem nastane če si takšen človek kot sm jaz(eni mi pravjo nub) in daš bl malo na te stvari, tko da nimam pojma kaj kupujem, zato sem se obrnil na vas v upanju na pomoč. :crossfingers:

Torej pravzaprav še sam ne vem kaj potrebujem, vem le, da sem za nov laptop pripravljen plačati okoli 1000e, tako da bi vas lepo prosil, da mi predlagate kaj naj si kupim, prilimate kšne linke, kaj imate vi, ste z njim zadovoljni, kje naj ga kupim itd.....

Za vsako pomoč bi bil zelo hvaležen in se vam že vnaprej zahvaljujem :bowdown:

P.S. kaj češ....ne mormo vsi, ki obiskujemo KSI tudi vedet vsega o kompih pa konzolah :fiufiu:

Link to comment

Poglej na ceneje.si!

Drugače pa je Asus izdal mini, ampak izredno zmogljiv računalnik...Ta lepotec ima 10.2" ekran, poganja pa ga Intelov Atom procesor.Ekran podpira resolucijo 1024 x 600, kar ni najboljše, ampak vsaj barve so kristalno dobre. Ta majhen prenosnik se lahko pohvali z 1.60GHz Atom procesorjem, 320Gb trdim diskom ter 2Gb ram-a. V družini N10 sta zaenkrat dva modela, in sicer N10E ki se začne pri 599$(Okoli 500€) in N10J ki je pri ceni 699$(Okoli 580€). Razlika je da ima N10E intergrirano grafično, N10J pa ima intergrirano grafično, ter se grafično nVidia 9300M, katera naj bi na tem računalniku poskrbela, da lepo tečejo tudi igrice kot CoD 4. Ampak model N10J ponuja še možnost, da zamenjaš iz Nvidiene grafične na samo intergrirano. Takrat moraš ponovno zagnati računalnik, ampak kadar model z 9300M podaš na funkcijo "intergrirana grafična only" deluje računalnik tudi do 10h. Model N10E pa itak nima 9300M grafične od nVidie, tako da tudi tisti deluje do 10h. Sicer sta pa obe ceni še enkrat čisto novi, na strani kjer se ga že da prednaročiti. Računalnik ima tudi kljub majhnemu ekranu celotno tipkovnico. Ne razočara pa tudi z izhodi: 3x Usb port 2.0, HDMI out, čitalnik kartic, mikrofon in, headphone out, Ehternet LAN and monitor out

Aha, glede mojega računalnika, smo ga poslali pred nekaj dnevi na diagnostiko na servris...Pokazalo je da se je pregreval, kljub temu da je bil pri nas ugasnjen več kot 2 dni. Ampak bi moral biti izklopljen iz elektrike. Ampak bom vseeno na srečo dobil Radeona HD 4850.

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Tale se mi zdi bolj kot multimedijski laptop. Če kupuješ laptop za delo, je bolj pomembna ločljivost/ostrina zaslona, dolgoživost baterije, trpežnost, teža in čimveč portov. V tem oziru ne bo nič narobe, če posežeš po kakem cenejšem modelu, v kolikor izpolnjuje te potrebe.

Link to comment

No ker sem se odločil da se ne bom zajebaval z namiznimi arčunalniki, bom kupil laptopa...Najdel sem meni osebno dorbro zadevo za 620€...Ima 2 leti garancije in je dobra znamka-Asus.

-Procesor: Core 2 Duo 1.86GHz

-Zaslon: 15.4" WXGA Color shine (1280x800)

-Pomnilnik: 4Gb

-Grafična: Ati Mobility Radeon HD 3470

-Trdi disk: Nerazumljivo napisano, 250 ali 320 Gb

-DVD-Rw: Super Multi DVD Dual Layer

-LAN: 10/100/1000

-WLAN: 802.11 A/B/G/N

-Bluetooth: - V2.0 + EDR

-Dodatki: Čitalec spominskic kartic, Web kamera 1.3Mp vrtljiva, Windows Vista priložen

-Priključki: 1x D-sub (VGA),1x DVI (VGA), 4x USB, 2x Audio (slušalke + mikrofon), 1x LAN, 1x modem

-Baterija: Li-ion, 6 celična (4400 mAh)

Tela testiranja sem našel za grafično:

-World in Conflict: 1024x768, low: 42 fps -> fully playable

-Company of Heroes: 1024x768, high/med: 10-26 fps -> playable

-FIFA 07: 800x600, Demo default: 55-61 fps -> fully playable

-Gothic 3: 1024x768, high: 6-15 fps -> not playable (playable with lower settings)

-Medal of Honor Airborne: 1280x800, med Details: 11-17 fps --> not playable (playable with lower settings)

-Supreme Commander: 1024x768, high Details: 9-15 fps ->not playable (playable with lower settings)

-Call of Duty 4: 1280x800, med Details: 5-16 fps -> not playable (playable with lower settings)

-F.E.A.R.: 800x600, med Details: 42 fps -> fully playable

-Quake 3 Arena: 1024x768, high Details: 230 fps -> fully playable

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
A za 4870 je dobra kombinacija z Inter 2 Core E6550 2.3MHz?

Vreu je čeprav je pomoje bolje Ati AMD ali nvidia in intel čeprav delat more!

Največja bedarija kar sem jih slišal v zadnjih mesecih. :doh:

Procesor=Grafična kartica nimata veze med sabo. Kje si pobral da bolje delata ATi=AMD in NVIDIA=Intel? JOJ

@Matjaž: Kombinacija je super, saj lahko procesor naviješ tudi do 3.2Ghz!

Link to comment
Se neki me zanima

mam P35-DS3 maticno od Gigabyte. Pa mam nek star BIOS in bi ga rab nadgradil. Dobil sem ze ene datoteke na netu samo prijejo neki cudni fajli in ni exe al podobno (sej nevem ce more bet .exe). pliz help

ROM na matični v katerem je BIOS moreš "flashat" kot se temu reče. Zadeva je relativno enostavna ampak, če postopka ne opraviš pravilno si boš za vedno zjebal matično (razen če znaš reprogramirat čip v kakšnem assemblerju).

V glavnem tukaj so osnovna navodila... http://www.hardwaresecrets.com/article/33

Pazi kaj delaš.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.