Skoči na vsebino

Kupujem PC (in vse v zvezi z njim)!


NoWii

Priporočene objave

  • Odgovorov 441
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

napajalnik pa nikakor ne LC-jev ker slabo hladi (če ga odpreš not vidš kok ma vse sfu***) priporočam termaltake tough power ali pa crosair

Eh, jaz sem doslej vedno nabavljal cenejše napajalce, pa so mi super služili, le malce glasnejši so. Seveda pa ne škodi, da nabaviš malo bolj kvalitetnega (in tišjega).

Link to comment

Jah no sej nekaj do 700€ iščem...Nekje sem videl za ta denar Core 2 Duo 2.2 Ghz, 2Gb ram, Geforce 8600Gt 256mb in 250Gb placa....Pomoje kar solidno.

Aja, a imajo vsi Laptopi vgrajeno brezžicno mrežno kartico? Da npr. kupim samo router in bo brezžično najdlo povezavo ali kako? Pa ker router predlagate.

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
Jah no sej nekaj do 700€ iščem...Nekje sem videl za ta denar Core 2 Duo 2.2 Ghz, 2Gb ram, Geforce 8600Gt 256mb in 250Gb placa....Pomoje kar solidno.

Aja, a imajo vsi Laptopi vgrajeno brezžicno mrežno kartico? Da npr. kupim samo router in bo brezžično najdlo povezavo ali kako? Pa ker router predlagate.

Vsi ja (skoraj 100% sem), povezavo bo najdu če nima ruter kakih nastavitev kateri IPji ga lahko zaznavajo.

Lynksys je d best

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

Aha ok...No potem bom pa kar en routar nabavu pa se bom prek tega povezu...Sam pol smo pa bogi linijo 1 mb/s si bo delilo 5 računalnikov. :tepen::tepen: .

No sej drugače nameravam nabaviti računalnik za 669€:

KLIK

No zdej me pa mal tko zanima a je ta računalnik vreden svoje cene, pa če ima brezžično internetno kartico?

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Aha hval za opozorilo. Drugače pa če se pač recimo nenehno segreva, se tudi na konci pregreje in crkne?...Aja ali se tudi drugi GeForci pregrevajo kot npr. 8400G in 9300M?. Aja, ali tisti ventilatorčki na USB prou za Laptope pomagajo kej?. Pa še eno vprašanje. A se Radeoni slučajno tudi pregrevajo(Hd 2400X, Hd 3200 in podobni)?

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.