Skoči na vsebino

Kupujem PC (in vse v zvezi z njim)!


NoWii

Priporočene objave

  • Odgovorov 441
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Garancijo je problem uveljaviti če naročaš iz hoh.de, se ti ne zdi?

Antitrax: HD4850 je veliko boljša od 8800GT. Za igre je trenutno boljši Core 2 Duo, ampak na tvojem mestu bi vzel Quada, saj ti bo prav prišel v naslednjih letih.

Tole ta v naslednjih letih je bullshit, ko bojo delal že večino stvari za quada bo že ta procesor preveč zastaran (ostale komponente pa sploh), tak da bolje duala uzet...

bassivity.jpg
Link to comment

Veš, sej tok zlo cenej pa tud ni..nekatere komponente res, in skupaj je tak enak komp koker ga mislim nabavit prisel ene 40€ manj, 30€ pol se za dostavo..

Ce pa gledas kamerce in razdelilce 'n stuff, se pa pri nas celo ceneje dobi..

Ce pa cene ne primerjas z elektronko.si, ampak z kaksnim agtjem, pa res ni primerjave..na agtju sem isti (cimbolj podoben) PC sestavil in je prislo skoraj 200€ drazje :lol:

Jst bom se vidu, dan pred nakupom bom scekiral hoh.de pa elektronika.si in bomo vidl razlike ter dobavo itd...

In spet sm si premislu..ce bo skupaj moj kopled dej v dveh tednih (kokr me loci od nakupa) padel za kakih 20€, si bom nabavil quada :)

Link to comment
Mi smo že povedali, kaj bi vzeli. Zdaj se moraš sam odločiti. Sam imam Q6600 in hladilnik Sycthe Infinite Mugen in mi teče na nizkih temperaturah na 3.0Ghz. Če čas ko pa bo potreba, ga bom pa spravil tja do kake 3.6Ghz.

Aha do približno koliko Ghz bi se pa dal naviti Core2Dur 3.16 Ghz oz. Core2 Quad 2.40Ghz?

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Ja sej jaz sem imel en program za navijanje, ki naj bi pail tudi na temperaturo...Moj 2 Ghz-čni Core2Duo sem dal da ga navije, in da se ustavi ko se bo začel pregrevati...Program navija in navija, temperatura pa narašča...Na srečo se je potem računalnik sam restartal.navilo ga je pa okoli 3Ghz se mi zdi, potem se je pa začel pregrevati!

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
Ja sej jaz sem imel en program za navijanje, ki naj bi pail tudi na temperaturo...Moj 2 Ghz-čni Core2Duo sem dal da ga navije, in da se ustavi ko se bo začel pregrevati...Program navija in navija, temperatura pa narašča...Na srečo se je potem računalnik sam restartal.navilo ga je pa okoli 3Ghz se mi zdi, potem se je pa začel pregrevati!

Nikoli ne uporabljal programov za navijanje procesorja. Za to se uporabljajo BIOS nastavitve. Več o tem, pa poglej na kakšnih drugih straneh specializiranih za take zadeve (slo-tech, računalniške-novice).

Link to comment

Mene pa zanima ker ram naj vzamem za moj računalnik(Ki si ga bom kupil)...Zdej ne vem sploh kaj je razlika ko ima en 1066MHz, en 1800 in 1600...Ali to več ko je, boljše je?

Drugače sestavil sem si tak računalnik:

Matična plošča:GIGABYTE GA-EP35-DS3L

Procesor:Intel Core 2 Duo E7200 - BOX

Spomin:CORSAIR 2048Mb 1066Mhz KIT cl7

Trdi disk:SATA2 SAMSUNG F1 500GB 16MB

DVDRW:SATA2 Samsung SH-S203P

Grafična kartica:GeCube Radeon 3870 512MB

Ohišje in napajalnik: 3R System K400 Black,RAPTOXX Professional 500W

Cena=536€...

Rabim dobiti čim več, za čim manj denarja...Če zna kdo sestaviti bolje za manj denarja, prosim naj pomaga...Pa malo pokomentirajte...Za prejšni sestavek preprosto nimam dosti denarja...

Aha pa zanima me še če je LapTop dober če ima Core Duo 1.86Ghz,4Gb ram, Radeon 3470 in 320Gb diska? Stane 620€

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

:drool::drool:

komaj cakam da se ti pridruzim pri tem...

Vista ultimate x64 je 64bit al? Jst si bom najbrs nastimal 32bit razlicico..

Drgac bova mela pa isti komp, razn procesorja pa trdega diska koker se jst spomnem...can't wait to get it :drool:

Pa pol se farcry2, mirror's edge (tega bojo pomoje zasral), gta4, fifa 09,...to bo kr gejmarsko obdobje... :D

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.