Skoči na vsebino

Kupujem PC (in vse v zvezi z njim)!


NoWii

Priporočene objave

Jst sm pa glih zdele igrou GRID pa ne wem no ni me glih navdušla pa mam vse na very high(mensezdi da neki drgač piše sam sej je wseen :tepen: ) sam se mi pa vse preveč ponavla skoz so iste proge pa to, no me je pa Assassin's Creed zlo presentla dobra igralnost,zlo dobra grafika zgodba še bolša tko da res me je zlo presenetla

drkoo111.jpg RBD RBD RBD rulezzzz !!!!!!
Link to comment
  • Odgovorov 441
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ja Visto mam 64 bitno ker imam 4GB rama, 32bitni OS lahko izkoristi samo do 3GB rama (Vista 32bit SP1 naj bi to popravil in ti kaže pod system info da kao izkorišča vseh 4Gb vendar to ni res, še vedno izkorišča samo 3GB).

ArmA ki naj bi bil zelo požrešen mi najprej sploh delal ni in sem mogel patchjat na 1.14 verzijo ki ima podporo za Dual Core/Quade in 64bit OS in zej lavfa ko namazan, vse maximum skupaj z AA in view distance na 75%, se pravi kake 5km, odšpilal custom misijo z tono folka in lavfa rock solid 30-40 mogoč še več fpsjev(nisem še fraps uporabu).

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Mene pa zanima če je naslednji računalnik dober za 500€(Že sestavljen in vse v E.Leclerc)

Osnovna plošča: P33 NEO-F MSI

Spomin: 2x 2Gb ram 800MHz

Procesor: Core2 Duo E8400 3.00GHz

Grafika: XPERTVISION GeForce 9800Gt 1Gb(Malo mnenja glede tega)

Trdi disk: 640 Gb

Optična enota: NEC

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
Mene pa zanima če je naslednji računalnik dober za 500€(Že sestavljen in vse v E.Leclerc)

Osnovna plošča: P33 NEO-F MSI

Spomin: 2x 2Gb ram 800MHz

Procesor: Core2 Duo E8400 3.00GHz

Grafika: XPERTVISION GeForce 9800Gt 1Gb(Malo mnenja glede tega)

Trdi disk: 640 Gb

Optična enota: NEC

Za 500 evrov dobiš več, poleg tega da je matična plošča "kr ena".

Link to comment
Mene pa zanima če je naslednji računalnik dober za 500€(Že sestavljen in vse v E.Leclerc)

Osnovna plošča: P33 NEO-F MSI

Spomin: 2x 2Gb ram 800MHz

Procesor: Core2 Duo E8400 3.00GHz

Grafika: XPERTVISION GeForce 9800Gt 1Gb(Malo mnenja glede tega)

Trdi disk: 640 Gb

Optična enota: NEC

Za 500 evrov dobiš več, poleg tega da je matična plošča "kr ena".

Jah jaz nisem expet glede mixanja skupaj posebaj kompoment in katera svar kaj podpira...Tako da jaz ubisvu "ne dobim več" za 500€

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Ze stokrat omenjeno: elektronika.si

Posli jim mail kaj hoces, pa ti bojo sestavili nekaj skupej..jst bi tule predhodno izrazil zeljo za HD4850, ker so tam nekak bl na nVidio mahnjeni...

Ceprov to kar mas ti tule, niti ni tako slabo pomoje :)

Ja maticna je res bl tko ane, sam za 500€ nedobis vsega..

Link to comment
Zakaj pa ne? Greš na kakšno računalniško stran in jih prosiš če ti lahko sestavijo najboljši računalnik, ki se da dobiti za 500 evrov. Sploh ni problema :)

Jah, zakaj pa ne bi bil ti ta "računalničar" ki bi mi pomagal sestaviti najbolje za 500€ :)

Jaz ti lahko malce pomagam, samo odločo se katero trgovino boš izbral, da bom malce pogledov pa povej če ti bo všeč, pa povej kaj hočeš amd, intel, ati, nvidia ane pa te fore pa mal povej zarad diska pol ti pa nekej najdem...

1234567896376444.jpg
Link to comment
Trgovina tista k je najcenej...

Matična: Useen

Ram: 4Gb

Procesor: Core2 Duo(Izbral bi E8400 3.0Ghz)

Grafična:Tista k je najbolša za svojo ceno(Nisem posebej fan Radeon ali GeForce)

Trdi disk: 500GB(Okoli)

Zvočna: Taka da bo zvok delu! :tepen:

Ohipje:Poceni,črno

Drugo pa itak...

Matična: Useen Sprobi eno k bo podperala quade, za prihodnost..

Ram: 4Gb itak

Procesor: Core2 Duo(Izbral bi E8400 3.0Ghz) ja, tak je kr kul

Grafična:Tista k je najbolša za svojo ceno(Nisem posebej fan Radeon ali GeForce) HD4850

Trdi disk: 500GB(Okoli) WD

Zvočna: Taka da bo zvok delu! :tepen: vgrajena u matično

Ohipje:Poceni,črno 40€

Dej pa to prlepi na mail enmu k ti bo sestavu skp, pa bo :D

Link to comment
Trgovina tista k je najcenej...

Matična: Useen

Ram: 4Gb

Procesor: Core2 Duo(Izbral bi E8400 3.0Ghz)

Grafična:Tista k je najbolša za svojo ceno(Nisem posebej fan Radeon ali GeForce)

Trdi disk: 500GB(Okoli)

Zvočna: Taka da bo zvok delu! :tepen:

Ohipje:Poceni,črno

Drugo pa itak...

Matična: Useen Sprobi eno k bo podperala quade, za prihodnost..

Ram: 4Gb itak

Procesor: Core2 Duo(Izbral bi E8400 3.0Ghz) ja, tak je kr kul

Grafična:Tista k je najbolša za svojo ceno(Nisem posebej fan Radeon ali GeForce) HD4850

Trdi disk: 500GB(Okoli) WD

Zvočna: Taka da bo zvok delu! :tepen: vgrajena u matično

Ohipje:Poceni,črno 40€

Dej pa to prlepi na mail enmu k ti bo sestavu skp, pa bo :D

Ne govori da so uravirane zvočne slabe jaz imam ugravirano in podpira 7.1.

Vzemi 2gb rama in ne 4

1234567896376444.jpg
Link to comment
Hm, njiker nism reku d je tista zvocna zanič :eye:

Reku je tako, da predvaja zvok, taka je ze u maticni, nerabi zvocne posebi..

Pa 2gb rama je ze skoraj standard, 4gb je bl fensi..

Loh das rajs za bolsi ohisje ja, sam sej glasnosti se pocas navadis..pa tud za 40€ se dobi dost tih ohisje..

Če bo mel visto naj da kar 6 bo še najbol za zihr

1234567896376444.jpg
Link to comment
Hm, njiker nism reku d je tista zvocna zanič :eye:

Reku je tako, da predvaja zvok, taka je ze u maticni, nerabi zvocne posebi..

Pa 2gb rama je ze skoraj standard, 4gb je bl fensi..

Loh das rajs za bolsi ohisje ja, sam sej glasnosti se pocas navadis..pa tud za 40€ se dobi dost tih ohisje..

Če bo mel visto naj da kar 6 bo še najbol za zihr

Zakaj pa 6? Jaz bi dal kar 32!

Mater se preseravate s temi rami ej.. Če sem že miljonkrat povedal, da mi je vista ultimate na 768MB rama laufala čisto tekoče. Sicer je pa to system cache. Vista v bistvu tisti ram, za katerega vi mislite da vam ga "žere", shranjuje za hitrejše delovanje. Tak da kar na videz zgleda slabše, je v resnici boljše.

Če ste pa vi retardi pa kupujete komponente zato da se bote hvalili pred sošolci pa kr dajte. Ampak jaz tistih 55€ - kolikor stane en povprečen 2GB kit - raje prispevam v dobrodelne namene. Tako bom vsaj vedel, da sem nekaj pametnega naredil.

Link to comment
Hm, njiker nism reku d je tista zvocna zanič :eye:

Reku je tako, da predvaja zvok, taka je ze u maticni, nerabi zvocne posebi..

Pa 2gb rama je ze skoraj standard, 4gb je bl fensi..

Loh das rajs za bolsi ohisje ja, sam sej glasnosti se pocas navadis..pa tud za 40€ se dobi dost tih ohisje..

Če bo mel visto naj da kar 6 bo še najbol za zihr

Zakaj pa 6? Jaz bi dal kar 32!

Mater se preseravate s temi rami ej.. Če sem že miljonkrat povedal, da mi je vista ultimate na 768MB rama laufala čisto tekoče. Sicer je pa to system cache. Vista v bistvu tisti ram, za katerega vi mislite da vam ga "žere", shranjuje za hitrejše delovanje. Tak da kar na videz zgleda slabše, je v resnici boljše.

Če ste pa vi retardi pa kupujete komponente zato da se bote hvalili pred sošolci pa kr dajte. Ampak jaz tistih 55€ - kolikor stane en povprečen 2GB kit - raje prispevam v dobrodelne namene. Tako bom vsaj vedel, da sem nekaj pametnega naredil.

Zakaj pa ne... Jaz osebno imam 2gb rama in XP ko sem probal visto pa ni deloval kot sem hotel sploh pa vista podpira tudi nekej čez 100 če se ne motim

1234567896376444.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.